Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Whisky & Women - 2011


Celtic

Recommended Posts

κοιτα το μ@κ@κΑ πως κοιταει!!!!!!!!

ρε συντεκνε εκει που εισαι δεν εχει ζεστη,εδω βραζει και ...

το θερμομετρο ανεβαινει σταδιακα.ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!

Άσε ρε σύντεκνε εδώ πάνω πιο πολύ φθινόπωρο (για να μην πω χειμώνα :dash2: ) παρα καλοκαίρι είναι :thumbsdown:

οποτε με κάτι τέτοια ανεβάζουμε την θερμοκρασία λίγο :sun_bespectacled::biggrin1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 877
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

174521oSS.jpg

Αν δεν κάνω λάθος, η κυρία είναι αμερικάνίδα ηθοποιός που παίζει σε αστυνομική σειρά. Η φωτογραφία είναι μάλλον μερικά χρόνια πριν γιατί τώρα έχει πάρει αρκετά κιλάκια. Την είδα στην τηλεόραση πριν 2 βδομάδες κι έπαθα την πλάκα μου, αλλά οι φωτογραφίες με μαγιό με ψιλοαπογοήτευσαν...

Link to comment
Share on other sites

Lorna-Gobey_1589754c.jpg

Και δεν θέλω παράπονα. Παραμένω εντός θέματος σύμφωνα με τον τίτλο.

το μ@^#ςες τωρα ..........

UB ριξε τα σκληρα σου ρε παιδι μου........

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, η κυρία είναι αμερικάνίδα ηθοποιός που παίζει σε αστυνομική σειρά. Η φωτογραφία είναι μάλλον μερικά χρόνια πριν γιατί τώρα έχει πάρει αρκετά κιλάκια. Την είδα στην τηλεόραση πριν 2 βδομάδες κι έπαθα την πλάκα μου, αλλά οι φωτογραφίες με μαγιό με ψιλοαπογοήτευσαν...

off topic

ελα ρε φιλε ,μαυρα ματια καναμε,πανω στην ωρα για τη μαζωξη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

114304963_c5a9acd0ee-1.jpg

(σε ενα παρτυ που ειχα κανει παλιοτερα, ηταν και η Καιτη...Γαρμπη)

ειχες και τοτε μακριες φαβοριτες Celtic???????? :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

Link to comment
Share on other sites

Χαλάω εγώ χατίρι στον σύντεκνο μου? :thumbsup:

2187802494_7bf7bc4bfc.jpg

]

να σου πω....λιγο οι κορνιζες στους καθρεφτες με χαλανε,τις προτιμουσα μαυρες αλλα νταξει στο συγχωρω.. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

372605151kkNNmH_ph.jpg

Καλά είναι κοπέλα για σπίτι... Ένας χυμός και ένα πλαστικό μπουκάλι ουίσκι στο ψυγείο :biggrin1::tongue:

A ναι και ένα πακέτο βούτυρο :rolleyes: για τα δύσκολα :wink2::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...