Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

ΞΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ 2013-2014-2015


Recommended Posts

Thanasist & Foveras, αντικατοπτρίσατε τις 2 διαφορετικές όψεις των Rainbow . Προτιμώ την 1η, πιο κλασσική, πιο ροκ, και με τον Dio, ο οποίος έκανε τα δικά του αφ'ότου έφυγε απο το ουράνιο τόξο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

celtic πολυ ωραίο κομμάτι!

στους Rainbow αυτός που έκανε ότι ήθελε ήταν ο blackmore, αυτός τους διέλυσε κιόλας στο τέλος για να φτιάξει το παρακάτω δίδυμο με την ομολογουμένως ωραιότατη δεσποινίδα με την οποία κακεντρεχής φήμες λένε οτι είχε και πιο ιδιαίτερες σχέσεις ;) εδώ καράβι σέρνει, αυτός θα γλύτωνε ?

[media=]

Link to comment
Share on other sites

να βάλω και κάτι άσχετο που μου έχει κολλήσει καιρό και όλο το ξεχνάω . και καταπληκτική ταινία. το τραγούδι φυσικά έχει πάμπολλες εκτελέσεις

[media=]http://youtu.be/C3gwp_M6_hc[/media]

Link to comment
Share on other sites

Αν και οι βασικές μου μουσικές προτιμήσεις είναι στο classic rock και κυρίως των '70s, οι Led Zeppelin αποτελούν εξαίρεση...δε μου άρεσαν ποτέ εκτός από κανα 2 κομμάτια τους κι αυτά όχι τόσο όσο οι άλλες μου επιλογές

όπως για παράδειγμα αυτοί !

http://www.youtube.com/watch?v=eBMPks2-Ggk

Link to comment
Share on other sites

ιδανικό κομματάκι για χαλάρωση!

εγώ πάλι δεν υπήρξα απο τους φανατικούς των black sabbath δεν ξέρω πως έτυχε αλλά δεν με τράβηξαν τόσο αν και φυσικά κάποια κομμάτια τους τα ακούω πολύ ευχάριστα όπως το απο πάνω

[media=]

[/media]
Link to comment
Share on other sites

υπέροχο instrumental !

[media=]

[/media]

Indeed Celtic excelent one. Βρηκα τι θα ακουω αυριο ολη την ημερα. Πραγματικα σημερα ηταν οτι επρεπε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...