Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Ξεχωριστά μπουκάλια-ετικέτες 2015-2019


ALEKOS

Recommended Posts

Το ανέβασα και αλλού, αλλά νομίζω ότι είναι από τα πιο ωραία μπουκάλια που έχω δει τον τελευταίο καιρό (ετικέττα). 

Image result for Arran Selkie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charkyriak said:

@Uisge-Beatha είναι καλό το teacher's αυτό;;;

νομίζω ο Ralfy είχε ανεβάσει βιντεο για ένα 70's bottling αυτού και είχε πει πολύ καλά πράγματα

Αρκετά καλό καμία σχέση με το απλό δύσκολο να πω αν είναι το OBE, το Teacher's που κυκλοφορεί σήμερα είναι VfM αλλά πολύ διαφορετικό στυλ

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Uisge-Beatha said:

Το πιο σπέσιαλ μπουκάλι που έχω ανεβάσει 😉

IMG_20190604_030000-1173x1173.jpg

Πραγματικά αξέχαστες στιγμές ... μέχρι τις επόμενες. Το μπουκαλάκι είναι ακόμα στο σπίτι μου και είναι συνδεδεμένο με συζήτηση, παρέα, Islay, Mark και το event που κάναμε όταν γυρίσαμε. 

Εδώ με όλους τους brothers in malt!

Eb-MjyEkc3ej9dk-qYWdr5vfzHgi9oaMaqGEOFNW

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mallios said:

Το μπουκαλάκι είναι ακόμα στο σπίτι μου και είναι συνδεδεμένο με συζήτηση, παρέα, Islay, Mark και το event που κάναμε όταν γυρίσαμε

Νομίζω τελικά ότι αυτά είναι που κάνουν τα πραγματικά "ξεχωριστά μπουκάλια- ετικέτες" 🥃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, DMTK said:

woodfordreserve-baccart.jpg

Σύντομα θα ποστάρω και εγώ αυτή την φωτογραφία αλλά με τα δικά μού χεράκια στο φόντο 🤗

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...