Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

O SIR MIHAS ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!


Abulafia

Recommended Posts

3 hours ago, mallios said:

Καλά... σε προλάβαμε γατάκι μοντίφικα και πας να ξεφύγεις...

Ναι ναι, δε ξέρατε καν ότι υπήρχε ειδικό νήμα, θέλετε να βγείτε κι από πάνω τώρα...

μάθετε μπαλίτσα ρεεεε :biggrin1:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Uisge-Beatha said:

 З Днем Народження @sir mihas σύντομα στα αγαπημένα σου λημέρια για φράουλες🍓 😉😋😀

17493672_619478474929295_8206113821685710848_n.jpg

Δυνατό το Buddha στο Κίεβο.... δεν έχω πάει, μου είπαν! 😁😇

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα, κοσμημα ο τεμπελης Βουδας, με τους πατημενους βοστρυχους επι κεφαλης και τους (διασημους) μακακες εκ των δεξιων του να παραδιδουν μιμικα μαθηματα κοινωνικης ασυνειδησιας.  Κλαμπ βαρβατο, πολυεπιπεδο και φινετσατο, με ατελειωτα Macallan  στα ραφια του και περιφερομενες οδαλισκες, ασθμαινουσες και ταχυδυναμικες στην αναζητηση τους για μισθωτο ζευγαρωμα. :brunette:  Επι του προσωπικου, τωρα, ευχαριστω εκ βαθεων για τις ευχες υμων και ευελπιστω πολυ συντομα , στα επομενα γενεθλια (σε κανα δυο μηνες :whistle3:) να κερασω -με φυσικη παρουσια- καλοψημενο πασατεμπο και δροσερο νερο. :english_en:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mallios said:

Δυνατό το Buddha στο Κίεβο.... δεν έχω πάει, μου είπαν! 😁😇

Εγώ έχω ακούσει ότι υπάρχουν και φωτογραφικά ντοκουμέντα 😋😀 (για τον @sir mihas σίγουρα 😀)

1 hour ago, sir mihas said:

με ατελειωτα Macallan  στα ραφια του

Όχι πια από ότι μού έχουν πει πολλά πουλήθηκαν για να βγει η χασούρα των ημερών 😝😝

1 hour ago, sir mihas said:

ευελπιστω πολυ συντομα , στα επομενα γενεθλια (σε κανα δυο μηνες :whistle3:) να κερασω -με φυσικη παρουσια- καλοψημενο πασατεμπο και δροσερο νερο. :english_en:

Χουβαρντα μού εσύ 😋😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Ρένα said:

απορια .... εχει φραουλες στο Κιεβο;

Έχει είναι ειδικές ποικιλίας που αντέχουν το κρύο 😀

12 hours ago, mallios said:

100% ... γεμάτο φράουλες είναι! 🤣

Έχεις ακουστά πάλι μόνο 🤔😋😀 πολύ μεγάλα... αυτιά εχεις εσύ 😋😀

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...