Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Blind samples game #2 - Γενικά


Celtic

Recommended Posts

Blind samples #3 ??!!! :punk:  :db:  

Σύμφωνα με φήμες, θα πρέπει να έχουμε αίμα από λευκή νυχτερίδα, νερό από το πρώτο ντούζ 25χρονης ξανθιάς παρθένας από το Μάλι, να εχει βγει το Star Wars 12, να πάψει ο @mallios να στεναχωριεται που (πρώτα ο Θεός βέβαια) θα πάει Σκωτία, να ευλογήσει ο πατήρ Σοφός ο Γουισντόμιος και κάποιες άλλες μικρές και ασήμαντες προϋποθέσεις (καμιά 10ριά σελίδες μόνο - όχι κάτι σοβαρό) για να ξεκινήσουμε.

Αν όμως υπάρχει διάθεση, Δεκέμβριο θα έχω έτοιμα τα μπουκαλάκια.  

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mallios said:

να πάψει ο @mallios να στεναχωριεται που (πρώτα ο Θεός βέβαια) θα πάει Σκωτία....

Τον φάγατε τον άνθρωπο. Θα πάει και θα περάσει και τέλεια! :crazy_pilot:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mallios said:

Δεκέμβριο θα έχω έτοιμα τα μπουκαλάκια.  

Από τη στεναχώρια σου μου φαίνεται δεν πρόσεξες ότι ήδη διανύουμε τον Δεκέμβριο.  Εκτός αν εννοείς του χρόνου τον Δεκέμβριο  :) Ή κάποιον Δεκέμβριο Γενικά. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, thanasist said:

Από τη στεναχώρια σου μου φαίνεται δεν πρόσεξες ότι ήδη διανύουμε τον Δεκέμβριο.  Εκτός αν εννοείς του χρόνου τον Δεκέμβριο  :) Ή κάποιον Δεκέμβριο Γενικά. 

Εννοέω αυτό τον Δεκέμβριο αλλα σε αστρικό χρόνο 6ης διάστασης με μαύρες τρύπες και λίγο Star Treck μέσα (δηλαδή μεταξύ 20.12 και 01.01 που θα είμαι Αθήνα).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
7 hours ago, Celtic said:

Πού'ναι το BS Game #3 ????

ΟΕΟ ???

:wave:

Καλοκαίρι και blind samples?!..... δεν είναι κακή ιδέα αλλά μπορούμε να το κάνουμε και πιο ενδιαφέρον?! Summer, Fruity Blind Samples και να προσπαθήσουμε να έχουμε samples καλοκαιρινά?! (οκ.... δεν θα βάλω καλοκαιρινό Octomore! 😂  )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...