Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Whisky & Women 2018-2019


DMTK

Recommended Posts

24 minutes ago, Uisge-Beatha said:

Και ερώτηση quiz ποιά είναι τα εικονιζόμενα ουίσκι; Τα δύο είναι πολύ εύκολα?

stock-photo-kiev-ukraine-october-women-sommelier-works-at-bruichladdich-scottish-single-malt-1220745904.jpg

εγώ δύο βλέπω :umnik2: και κοντεύουν να μου πεταχτούν τα μάτια όξω...:umnik2: τι ρώτησες; τι μέγεθος είναι; :umnik2::biggrin1:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν απαντώ στο quiz... αν θέλετα να φέρουμε την κυρία να μας τα παρουσιάσει.... τα μπουκάλια.

Αυτό που μάλλον κανείς δεν πρόσεξε έιναι το όνομα του φωτογράφου! Ο Σερκέι με το Παλαμάρι του! απαπαπαπαπαπαπαπαπαπα! @Uisge-Beatha που πας και τα βρίσκεις!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mallios said:

Αυτό που μάλλον κανείς δεν πρόσεξε έιναι το όνομα του φωτογράφου! Ο Σερκέι με το Παλαμάρι του! απαπαπαπαπαπαπαπαπαπα! @Uisge-Beatha που πας και τα βρίσκεις!

αδιάβαστο σε πιάνω. 

Sergey Palamarchuk, διάσημος ουκρανός φωτογράφος με αδυναμία στα μεγάλα.... whisky :laugh2:

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, mallios said:

Εγώ δεν απαντώ στο quiz... αν θέλετα να φέρουμε την κυρία να μας τα παρουσιάσει.... τα μπουκάλια.

Αυτό που μάλλον κανείς δεν πρόσεξε έιναι το όνομα του φωτογράφου! Ο Σερκέι με το Παλαμάρι του! απαπαπαπαπαπαπαπαπαπα! @Uisge-Beatha που πας και τα βρίσκεις!

Από εσένα τουλάχιστον απογοητεύτηκα περίμενα να αναγνωρίσεις τα οικία και αγαπημένα σού ??

Τα βρίσκω στον χώρο εργασίας μού τι πιο απλό;??

Δεν σας άρεσε η φωτογραφία; θα το μεταφέρω στον φωτογράφο και τα κορίτσια ?

kiev-ukraine-october-20-2018-450w-1220745916.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Uisge-Beatha said:

Από εσένα τουλάχιστον απογοητεύτηκα περίμενα να αναγνωρίσεις τα οικία και αγαπημένα σού ??

Αφού σου είπα, δεν συμμετέχω. Ευκολάκι και άνετο. Αφού φαινονται. Εκτό και αν υπάρχει κάποιο μέλος που δεν μπορεί να δει το Octomore και το PC (παλιό μπουκάλι), Υπάρχει και το Classic, κλπ κλπ κλπ. Η φωτό φυσικά μας άρεσε! Να το μεταφέρεις στην κυρία και όχι στον φωτογράφο!

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Uisge-Beatha said:

Και όπως όλοι καταλάβατε ο Μήτσος μόλις πήρε την αντιπροσωπεία της Jameson ??

 

....άσε, έχει πολύ ψωμί να φάει ακόμα για να μου πάρει τα σκήπτρα....

1b2741954457731.jpg

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Uisge-Beatha said:

Και όπως όλοι καταλάβατε ο Μήτσος μόλις πήρε την αντιπροσωπεία της Jameson ??

?η μήπως υποκατάστημα Diamonds & Dolls ???

Αφήνω στον  @Celtic την αντιπροσωπεία της jameson... και διαλέγω το υποκατάστημα :p

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DMTK said:

Αφήνω στον  @Celtic την αντιπροσωπεία της jameson... και διαλέγω το υποκατάστημα :p

Άντε καλορίζικο?? εγώ και @sir mihas θέλουμε Cold members?  card και θα φέρουμε Και τον άρχοντα @Tassos Roubeidis να κάνει το στόλισμα ??

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tassos Roubeidis said:

Τι να μου πειτε γατακια? Σας έχω όλους...Ολοι σας και μόνος μου (που λεει και το παρτάλι)??

εσύ σκηνοθέτησες τις λήψεις;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα γίνω λίγο ο κακός της υπόθεσης αλλά μήπως να προσέχουμε όταν ανεβάζουμε προσωπικές φωτογραφίες χωρίς τη συγκατάθεση του ατόμου που εμφανίζεται στη φωτογραφία; Το να αναπαράγουμε φωτογραφίες που τραβήχτηκαν σε επαγγελματικό πλαίσιο εν γνώσει των κοριτσιών που απεικονίζονται είναι διαφορετικό πράγμα. Αλλά προσωπικές φωτογραφίες ατόμων που όταν πόζαραν στο φακό δεν γνώριζαν ότι θα γίνουν αντικείμενο "θαυμασμού" σε ένα φόρουμ με βρίσκουν αντιθετο για ηθικούς αλλά και νομικούς λόγους. Εκτός κι αν η κυρία γνωρίζει την έκθεση της εδώ και είναι σύμφωνη οπότε ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για την παρέμβαση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θαναση δεν χρειαζεται συγνωμη γιατι δεν με γνωρίζεις τοσο καλά για να ξερεις το ποιον μου...δεν έχω και ουτε προκειται να εκθεσω ποτε την παρέα και την συντροφια μου αν δεν εχω παρει την αδεια ασχετου φύλου και το τι σχέση εχει μαζι μου...

Αν προσεξεις η κυρία ποζάρει για αυτην την φωτό σε ενα γεματο κοσμο μπαρ και το κανει με μεγάλη ευχαρίστηση...Μάλιστα την μια απο αυτές τις φωτό την εχω αναρτησει και στην σελίδα των GWA στο Facebook και εννοειται φυσικά κατόπιν την αδεια της κυρίας.

Σε τελική ανάλυση η φωτογραφια της δεν περιεχει τίποτα χυδαιο και δεν προσβαλει ουτε αυτην ουτε εμενα που την συνόδευα .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...