Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Whisky & Women 2018-2019


DMTK

Recommended Posts

1 minute ago, Celtic said:

αααα...δεν ξέρω...εγώ έβαλα την φωτό για την καράφα.....

πάντως ο στρογγυλός καθρέφτης με το μπρούτζινο πλαίσιο που εφάπτεται του ενιαίου καθρέφτη επι του τοίχου και εντός του πλαισίου αυτού, θαρρώ ότι αποτελεί αρχιτεκτονική ευρεσιτεχνία.... :p

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mallios said:

καράφα ή καράφλα? Μίλα ξεκάθαρα Γιάγκο!

κάποιος πρέπει να μάθει στη Βίρνα... εε στην κυρία της φώτο, να σταματήσει να πίνει blended...:D

Link to comment
Share on other sites

......κάτι το πράσινο φόντο.....κάτι οι αθλητικές κάλτσες....κάτι το όλο brazilian σκηνικό....μόλις την είδα το μυαλό μου πήγε στο μουντιάλ....

- Γιατρέ είμαι άρρωστος??????

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
8 hours ago, DMTK said:

ο @mallios που είναι κρυμμένος; ?

Παρακαλώ λίγη διακριτικότητα! Όχι κάτι άλλο, αλλά δεν θέλω να δεί η Πίνουμε Υπέυθυνα Συνοδηγός ότι πήρα και καινούργιο κινητό.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mallios said:

Παρακαλώ λίγη διακριτικότητα! Όχι κάτι άλλο, αλλά δεν θέλω να δεί η Πίνουμε Υπέυθυνα Συνοδηγός ότι πήρα και καινούργιο κινητό.

K ειναι κ υπερτεραστιων διαστασεων !

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giorgos said:

K ειναι κ υπερτεραστιων διαστασεων !

Αυτό λέω και εγώ. Μου κάνει που μου κάνει δώρα-whisky η Πίνουμε Υπέυθυνα Συνοδηγός, μη με δει με νέο κινητό και εκείνη την έχω ακόμα με iphone4s ( ?  ).

Πραγματική φρίκη! 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DMTK said:

 

@Celtic τα κορίτσια είναι απο Ιρλανδία... (This is 2011 Miss Ireland Holly Carpenter and 2010 Miss Universe Ireland Rozanna Purcellpromoting Dubliner Irish Whiskey Liqueur...)

 

Ελληνίδες είναι. Είναι η Πρίνη Ξυλουργού (Πουρνάρα την βαφτίσανε και το έκανε Πρίνη) και η Ρόζυ-Αννα Καθαροκύτταρου. Είναι και αυτά προσφυγόπουλα που περιμένουν την ανάκαμψη για να επαναπατριστούν στην Ελλάδα μας.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, DMTK said:

drinks3.jpg

@Celtic τα κορίτσια είναι απο Ιρλανδία... (This is 2011 Miss Ireland Holly Carpenter and 2010 Miss Universe Ireland Rozanna Purcellpromoting Dubliner Irish Whiskey Liqueur...)

 

Ναι ρε, τις ξέρω, Kilbeggan πίνουν έξω από το St.Stephen's Green, εσύ όμως πιάστηκες αδιάβαστος, θα έπρεπε να τις ήξερες, κοίτα Whisky & Women προηγούμενων ετών στο φόρουμ ;)

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Celtic said:

Ναι ρε, τις ξέρω, Kilbeggan πίνουν έξω από το St.Stephen's Green, εσύ όμως πιάστηκες αδιάβαστος, θα έπρεπε να τις ήξερες, κοίτα Whisky & Women προηγούμενων ετών στο φόρουμ 

Τότε ήταν μικρές και άχαρες... τώρα μεγάλωσαν και φαίνονται πιο σίγουρες απο ποτέ...?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...