Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Χρόνια Πολλά


McChariz

Recommended Posts

Χρόνια Πολλά στον φίλο Celtic να έχει πάντα υγεία αυτός και η οικογένεια του και να ανοίξουμε και τίποτα αφού έχουμε λόγο :D :D

αφορμές ψάχνω ε;; :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω. Δυστυχώς τα φετινά μου γενέθλια συνέπεσαν με απογοητευτικά αποτελέσματα απο κάποιες ιατρικές εξετάσεις και δεν μπόρεσα να τα γιορτάσω όπως θα'θελα. Τίποτα που δεν διορθώνεται πάντως, παλεύεται το θέμα, οπότε ΟΚ, απλά η ιστορία αυτή μου έχει σπάσει τα νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά κ΄ καλά μαν και ότι επιθυμείς έστω και ετεροχρονισμένα.

Τώρα αν θέλετε για να μην ξεχειλώσει το forum κάθε επόμενο μήνυμα με ευχές προτείνω να γράφεται εδώ απο κάτω!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και από εμένα.

ΥΓ Αν έβαζες την ημερομηνία γεννήσεως στο προφίλ θα είχαμε προλάβει να σου στείλουμε και καμιά καρτούλα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για κάποιον περίεργο λόγο μόλις τώρα ανακάλυψα αυτό το topic και έτσι έχασα τα γενέθλια του Celtic. Φίλε Celtic ετεροχρονισμένα λοιπόν χρόνια πολλά, και να ξέρεις ότι σε καταλαβαίνω, κι εγώ από γενικές ιατρικές εξετάσεις γύρισα μόλις, ένα σαράβαλο έχω γίνει και εγώ.

Να τα εκατοστήσεις maltster!

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ από γενικές ιατρικές εξετάσεις γύρισα μόλις, ένα σαράβαλο έχω γίνει και εγώ.

Σε σένα παίζει και η ηλικία ρε wisdom :tongue: ενώ ο celtic νέο παιδί είναι :lol: :lol:

Χρόνια Πολλά maltster και υγεία.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χρόνια πολλά και από εμένα φίλε Celtic και σε όλα τα μέλη και τους φίλους

Καλά Χριστούγεννα και πάνω απ'όλα Υγεία.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους παίδες για τις ευχές σας και σας υπόσχομαι κέρασμα εντός των προσεχών ημερών. Θα δοκιμάσετε ένα εξαιρετικό εμφιαλωμένο νερό από το Glenlivet, κατάλληλο για δίαιτα φτωχή σε νάτριο και χωρίς θερμίδες. Θα πρότεινα μάλιστα να το αραιώσουμε με λίγες σταγόνες a'bunadh :cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...