Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Χρόνια Πολλά


McChariz

Recommended Posts

Χρόνια πολλά Theo, χρόνια πολλά Tommy! Να σας χαιρόμαστε κι εμείς και οι δικοί σας!

Link to comment
Share on other sites

eυχαριστω πολυ για τις ευχες ολους σας και ειδικοτερα οσους μπορεσαν και παρευρεθηκαν στο james joyce.

ναμαστε ολοι καλα θα πω εγω και παντα να μαζευομαστε ετσι και στο μακρινο μελλον!!!!!!

Celtic,James,Jenny....ευχαριστω πολυ για τα δωρα σας!!!!!!!!

τις θερμες ευχες μου καθυστερημενα μεν στους avaton kai Theo για τις ονομαστικες τους εορτες.

ναστε παντα ευτυχεις και υγιεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι χρονια πολλά ρε παιδιά 29 Σεπτεμβρίου δεν είναι του Αγίου Κυριάκου?

πες ρε Avaton ποτε γιορτάζεις γιατί μας μπέρδεψες :scratch_one-s_head:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

να ζησεις Theouλη και χρόνια πολλά

μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιά....

πίνω ένα ωραίο τσίπουρο τώρα στην υγειά σου ρε παλιόφιλε, και σου αφιερώνω το παρακάτω γλυκανάλατο κομμάτι με συμβολικό τίτλο, από αυτά τα φλώρικα δήθεν ποπ-ροκ που σ'αρέσουν....

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά με whisky πολλά φίλε Theo

άντε να μαζευόμαστε οι ολορόσοι γιατί οι μπαρουτοκαπνιοσμένοι σύντεκνοι έχουν αυξηθεί επικίνδυνα

σε περιμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις ευχές σας εδώ, εκεί και παραπέρα. Να'στε και'σεις καλά να χαιρόμαστε τις συνάξεις μας (ξέρω βρίσκομαι σε ελαχιστες από αυτές...). Επειδή μαζί με τα 39, μετακόμισα και σε άλλο διαμέρισμα είμαι ελαφρά εκτός τόπου και χρόνου (ποσω μάλλον που δεν θα εχω σπιτικό internet για αρκετό καιρό...). Στο επόμενο meeting (που θα έρθω) υπόσχομαι βαρβάτο sherry monster.

Link to comment
Share on other sites

γι'αυτό σε γουστάρω ρε φίλε, μπράβο !!!

theoxx.jpg

Αυτάάάάάάάάάάάάάάάάάάά!!!! Τι ωραία που περνάει ο Theo και εμείς την βγάζουμε με ανακαλύψεις Balvenie 10 y.o........

Άντε τώρα να συγκρατήσουμε τον Sir να μη σχολιάσει τον τρόπο που έχει τοποθετήσει τα δάχτυλα ο Theo στον πάτο του μπουκαλιού!!!

Celtic μας έστειλες αδιάβαστους....... (ερώτηση προς Sir: αν κάνεις sex με μία γυναίκα που στην πλάτη έχει τατουάζ έναν τάρανδο, πως πρέπει να το πάρεις _ εννοιολογικά μιλάω)????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όσους έχουν κάποιο Παναγιώτη, Μαρία ή Μάριο.

Λογικά πρέπει να γιορτάζει ο Πανούλης-mallios jr.

Nα τον χαίρεστε, βρε παιδιά, ευτυχισμένο και γερό!

Επίσης ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον κομήτη mitsubae πού έχει σήμερα γεννέθλια και, πέρασε και χάθηκε από τον μικρό μας γαλαξία!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις ευχές!

Κομήτης όχι, καθημερινός αναγνώστης ναι!

Επίσης, έχω ένα θέμα το καλοκαίρι και δε μπορώ να πιώ τίποτα άλλο παρά μόνο μπύρες!

Κάνω κάβα όμως για το χειμώνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...