Jump to content
McChariz

Νέα μέλη - συστηθείτε εδώ.

Recommended Posts

Να είσαι καλά, Αντώνη και καλώς ήρθες. Τι τα θες, το να δοκιμάζεις τα καλύτερα whiskies της Ελλάδας με καλή παρέα είναι παλιοδουλεία, αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει...

:D

Καλώς ήλθες στην Whiskoparea μας Aντώνη,θα χαρώ να σε γνωρίσω και από κοντά

(όταν σηκωθώ βέβαια από το κρεβάτι του πόνου-λόγο μέσης....) και ελπίζω να μας

βοηθήσεις να πιούμε κάτι παλιοwhisky που έχουμε στο πρόγραμμα.

Καλώς ήλθες Αντώνη.Πες μας μερικά στοιχεία σε σχέση με το whisky,ποιό είναι το αγαπημένο σου malt και περίπου τι έχεις δοκιμάσει.Σε περιμένουμε και

από κοντά όπου σε βολεύει ή Χαλάνδρι ή Γλυφάδα.

Χθες βράδυ στα εγκαίνια της έκθεσης αυτοκινήτου Executive Cars είδα τυχαία τον παλιό μας γνώριμο BILLBE. Δεν ήξερε το URL του forum, του το είπα, μπήκα μάλιστα και λίγο από το κινητό μου να ρίξει μια ματιά. Ενθουσιάστηκε όταν είδε ότι υπάρχει section "H γωνιά του Συλλέκτη" και είπε ότι θα προσπαθήσει να μπει να πει ένα γεια.

Και ότι είχα αρχίσει να ανησυχώ! :D Που χάθηκε αυτό το τρελλό αγόρι;Καλώς να ορίσει στην παρέα.

Παίδες.

Επειδή με μεγάλη μου χαρά βλέπω να έρχονται στον ευγενή μας διαδικτιακό τόπο αρκετά νέα μέλη θα ήθελα να παρακαλέσω αυτά τα νέα μέλη, όταν συμπληρώνουν τα στοιχεία τους, να βάζουν τουλάχιστον την ηλικία τους.

Είναι καλό να γνωρίζουμε τουλάχιστον την πληθυσμιακή ηλικία και διάρθρωση του forum.

Επίσης....Silveris που είσαι παιδί μου;;;

Silveris is back!!!Και φροντίζω καθημερινώς να εμπλουτίζω τις γνώσεις μου πάνω στο malt!!!!!

Υ.Γ.:Καλές οι γνώσεις αλλά σαν τις γεύσεις δεν είναι! :D

.:Καλές οι γνώσεις αλλά σαν τις γεύσεις δεν είναι! :D
:good: A γεια σου!!!!

Παίδες.

Επειδή με μεγάλη μου χαρά βλέπω να έρχονται στον ευγενή μας διαδικτιακό τόπο αρκετά νέα μέλη θα ήθελα να παρακαλέσω αυτά τα νέα μέλη, όταν συμπληρώνουν τα στοιχεία τους, να βάζουν τουλάχιστον την ηλικία τους.

Είναι καλό να γνωρίζουμε τουλάχιστον την πληθυσμιακή ηλικία και διάρθρωση του forum.

Σωστή παρατήρηση!!Και φυσικά να προσθέσω ότι περιμένουμε και μηνύματα από τα νέα μέλη.

Αφού υπάρχει θέμα για μέλη, θα το γράψω εδώ. Από χθές το φόρουμ μας απέκτησε και γυναικεία παρουσία, τη Mylady την οποία και καλωσορίζω. Πάει κι αυτό. Ανεβήκαμε ακόμα ένα σκαλί και πραγματικά χαίρομαι. Ας καλωσορίζουμε από εδώ λοιπόν τα νέα μέλη και ας μετονομάσουμε το θέμα σε "μέλη" σκέτο για να καλύπτονται όλα τα σχετικά post. Μόνο που θα πρέπει να βαλσαμώσουμε τον Sir και να τον διατηρούμε σε μια δεξαμενή με yamazaki... :lol: Θα έχει περίοπτη θέση κάποτε στο μουσείο των αντρών (τότε δηλαδή που θα έχουν κυριαρχήσει οι γυναίκες). :D

Καλά dram :drinks:

Kαλως ηρθες mylady. Μη διστάσεις να συμμετάσχεις ενεργά στο φόρουμ. Μπορεί να είμαστε λίγο ψωνάρες, αλλά στο κάτω-κάτω όλοι είναι με κάτι.

Kαλως ηρθες mylady. Μη διστάσεις να συμμετάσχεις ενεργά στο φόρουμ. Μπορεί να είμαστε λίγο ψωνάρες, αλλά στο κάτω-κάτω όλοι είναι με κάτι.

Mylady!! Γυναίκα, 25 ετών και ασχολείται με το malt!!

Υπάρχουν οι εξείς πιθανότητες:

1. μας κάνει πλάκα ο SIR

2. μας κάνει πλάκα ο SIR

3. μας κάνει πλάκα ο SIR

Σε κάθε περίπτωση (που δεν μας κάνει πλάκα ο SIR) ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΟ FORUM ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ EVENT! :)

Aν ημουν η Mylady θα αισθανομουν ιδιαιτερη ικανοποιηση απο το αρρενωπο και πολυ ζεστο καλωσορισμα των μελων του forum ,δεν ειμαι ομως και ζηλευω!! :tongue:

Παντως το ονομα Mylady σε whisky forum κατι μου θυμιζει,κατι μου θυμιζει <_<

καλωσοριζω με την σειρα μου και εγω το νεο μελος.

νομιζω οτι εαν εγινε η αρχη σιγουρα θα ακολουθησουν και αλλα μελη του γυναικειου φυλου,

που τους αρεσει το malt .

καλως ηρθες , λοιπον!!

Τα σέβη μου mylady και καλώς ήλθες στην παρέα μας.

Μας λείπει μια γυναικεία γραφίδα...

Το νου σας ρεμάλια, respect :air_kiss:

Παρακαλώ όχι λογοπαίγνια με το επώνυμό μου!!! Ρε-mallios είμαι μόνο εγώ (άντε και ο ρε-mallios jr).

Αλήθεια mylady που σε θυμάται ο Sir;;;

Παρακαλώ να καταχωρήσεις το πρώτο σου Post ή Topic για να το γιορτάσουμε αναλόγως. :rolleyes:

Καλωσήρθε στην παρέα και το 76ο μέλος, Λάζαρος. Ελα να βλέπω συμμετοχή... :D

Καλως ηρθες στην παρέα Λάζαρε.

Θα ήθελα να παρακαλέσω για ακόμα μία φορά τα νέα μέλη να βάζουν τουλάχιστον την ημερομηνία γέννησης στα στοιχεία τους ώστε να υπάρχει κάποιο στατιστικό στοιχείο για το forum και γενικά να μπορούμε να ξέρουμε περίπου με ποιον μιλάμε και τι εμπειρίες έχει.