Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Χρήσιμα Links για την SMWS


Recommended Posts

Ορισμένα χρήσιμα Links για την SMWS ώστε να υπάρχει και μια πιο εκτενής και άμεση ενημέρωση για την SMWS, αναμένωντας και το πρώτο μας πρόγραμμα μπορείτε να βρείτε εδώ κάποια απευθείας χρήσιμα links, απλά κάνοντας κλικ σε κάθε εικόνα.

 SMWS Members Login         SMWS συνδρομές           SMWS Venues & Bars      SMWS terms & Conditions           SMWS Whiskies 

Capture.JPG         image.png                 image.png                     image.png                        200x200_image2.jpg

Unfiltered Magazine                    SMWS Events

Καταγραφή.JPG              image.png

   

Προσοχή προς τα μέλη.

Τα παραπάνω Links έχουν γίνει update την 26.03.2021 και οδηγούν στο νέο EU Site που είναι για τα μέλη εκτός UK. Αν κάποιο μέλος μένει στο UK ή θέλει να κάνει αποστολή εκεί, τότε θα πρέπει να μπει από το UK site (εφόσον ήταν μέλος πριν το BREXIT) και να παραγγείλει από εκεί.   

To UK site παραμένει το ίδιο: https://smws.com/                                                                                 

                                                                           

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

SOCIETY FLAVOURED ACTIVITIES FOR THE WEEKEND

Get inspired with eight pages of spirit animal fun. Our spirit animal playlist on Spotify will help set the mood and don’t forget that ever important dram.

https://www.smws.com/blog/news/society-flavoured-activities-for-the-weekend/?utm_medium=email&utm_campaign=UPDT-Whats-on-18May2020 - EN&utm_content=UPDT-Whats-on-18May2020 - EN+CID_0ebbac7cf54c9275b05e55d11152b4fb&utm_source=Campaign Monitor&utm_term=DOWNLOAD NOW

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Από σήμερα είναι διαθέσιμο το νέο site της SMWS για τα μέλη της στην Ευρώπη. 

Υποχρεωτικά αλλαγή password στο πρώτο login. Οι τιμές πλέον είναι σε ΕΥΡΩ και η αποστολή γίνεται από την Γερμανία ή την Ιρλανδία οπότε δεν έχουμε κανένα θέμα με το BREXIT!

https://smws.eu/login.php

Μέσα στην ημέρα θα ανανεώσω και τα δικά μας Links Affiliate 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν είναι το σωστό νήμα, αλλά θα ρωτήσω. Το σκέφτομαι εδώ κ καιρό να γίνω μέλος της smws, και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει. Δηλαδή για 3-4 μπουκάλια τον χρόνο να γραφτώ ή να τα αγοράσω από δευτερογενή αγορά? Τι άλλο προσφέρει εκτός από αποκλειστικές εμφιαλώσεις? Οποιασδήποτε γνώμη καλοδεχούμενη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Vaggelis82 said:

Μάλλον δεν είναι το σωστό νήμα, αλλά θα ρωτήσω. Το σκέφτομαι εδώ κ καιρό να γίνω μέλος της smws, και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει. Δηλαδή για 3-4 μπουκάλια τον χρόνο να γραφτώ ή να τα αγοράσω από δευτερογενή αγορά? Τι άλλο προσφέρει εκτός από αποκλειστικές εμφιαλώσεις? Οποιασδήποτε γνώμη καλοδεχούμενη.

Πλέον η SMWS έχει εμφιαλώσεις κάθε μήνα. Γενικά αν την δεις σαν εμφιαλωτή, τότε υπάρχουν άλλες πιο φτηνές προτάσεις. Η Society... είναι Society και σκοπό έχει να προσφέρει στα μέλη της.

Από την άλλη, νομίζω ότι αυτή την περίοδο είναι από τις πιο πλήρεις πηγές single cask, cask strength malts. Αν αποφασίσεις να γραφτείς, ισχύει ότι ισχύει (από πλευράς μου) σταθερά από την πρώτη μέρα που γίναμε affiliate. Σου στέλνω referal link, έχεις έκπτωση και το κουπόνι που έρχεται για το refer (20 GBP, δεν ξέρω τι ισχύει τώρα με το EU site) στο δίνω.

Στην Ελλάδα δεν υπάρχει ακόμα (δεν είναι στον σχεδιασμό τους) partner bar οπότε δεν έχει κάποια άλλη προσφορά. Αν βρεθείς στο Εδιμβούργο και πας στα Vaults.. αξίζει. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vaggelis82 said:

Μάλλον δεν είναι το σωστό νήμα, αλλά θα ρωτήσω. Το σκέφτομαι εδώ κ καιρό να γίνω μέλος της smws, και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει. Δηλαδή για 3-4 μπουκάλια τον χρόνο να γραφτώ ή να τα αγοράσω από δευτερογενή αγορά? Τι άλλο προσφέρει εκτός από αποκλειστικές εμφιαλώσεις? Οποιασδήποτε γνώμη καλοδεχούμενη.

έχει κάτι bunna, μπουκιά και συχώριο, Βαγγέλη :biggrin1:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, mallios said:

Πλέον η SMWS έχει εμφιαλώσεις κάθε μήνα. Γενικά αν την δεις σαν εμφιαλωτή, τότε υπάρχουν άλλες πιο φτηνές προτάσεις. Η Society... είναι Society και σκοπό έχει να προσφέρει στα μέλη της.

Από την άλλη, νομίζω ότι αυτή την περίοδο είναι από τις πιο πλήρεις πηγές single cask, cask strength malts. Αν αποφασίσεις να γραφτείς, ισχύει ότι ισχύει (από πλευράς μου) σταθερά από την πρώτη μέρα που γίναμε affiliate. Σου στέλνω referal link, έχεις έκπτωση και το κουπόνι που έρχεται για το refer (20 GBP, δεν ξέρω τι ισχύει τώρα με το EU site) στο δίνω.

Στην Ελλάδα δεν υπάρχει ακόμα (δεν είναι στον σχεδιασμό τους) partner bar οπότε δεν έχει κάποια άλλη προσφορά. Αν βρεθείς στο Εδιμβούργο και πας στα Vaults.. αξίζει. 

Ευχαριστώ Γιάννη, στο επόμενο zoom θα αφιερώσεις λίγα λεπτά για κάποιες απορίες

3 minutes ago, DMTK said:

έχει κάτι bunna, μπουκιά και συχώριο, Βαγγέλη :biggrin1:

Άρχισε να γέρνει η ζυγαριά!!😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
1 hour ago, avaton said:

Καλημέρα, που βρίσκονται posted τα affiliate links για εγγραφή?

Η διαδικασία εγγραφής είναι απλή, αλλά αυτό που συμφέρει είναι το reference από κάποιο μέλος. Αυτή την περίοδο τρέχει το ακόλουθο πακέτο. 

https://smws.typeform.com/to/WNeqPo2U

όποιο μέλος θέλει με ενημερώνει.

Για όποιο μέλος επιθυμεί να γραφτεί χωρίς reference (Οκ μπορεί να υπάρχει και αυτό), τα Links είναι στην αρχή του topic ή τα βρίσκουμε εύκολα στο whiskyforum εδώ: SMWS links to use!

image.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Το νήμα κλειδώνει.

H πλατφόρμα που εξυπηρετεί τις affiliates δεν καλύπτει πλέον την Ελλάδα.

Παράλληλα, από την στιγμή που δεν υπήρχαν προμήθειες από τις πωλήσεις για την HMWS και υπάρχει πλέον απευθείας σχέση με την SMWS, η πλατφόρμα στην ουσία δεν μας χρειαζόταν.

Συνεχιζουμε με τις προσφορές της SMWS, το δικό μας πρόγραμμα για combined orders και οτιδήποτε άλλο φτιάξει ειδικά για εμάς η SMWS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...