Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Whisky & Women 2020-2021


DMTK

Recommended Posts

12 minutes ago, Islaynder said:

Μια για τους εορταζόμενους

gettyimages-1190152692-612x612.jpg.2366c71f043f609c34a9e10e2175523a.jpg

Ένσταση Μοντίφικα @DMTK επέβαλε την τάξη αυτό είναι κονιάκ και μάλιστα Remy Luis XIII τι το κάναμε εδώ μέσα Cognac bar?😝😄

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Uisge-Beatha said:

Ένσταση Μοντίφικα @DMTK επέβαλε την τάξη αυτό είναι κονιάκ και μάλιστα Remy Luis XIII τι το κάναμε εδώ μέσα Cognac bar?😝😄

Στο ποτήρι όμως πίνει ουίσκι για να δείξει τις προτιμήσεις της, επίσης αριστερότερα του σύριζ... της φιάλης του κονιάκ, υπάρχει η φιάλη με το ουίσκι αλλά δεν χώρεσε στο φακό! Αν θυμάμαι καλά... είναι Bunna! 😜 @DMTK πως νιώθεις σήμερα καλέ μου φίλε? 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Islaynder said:

Στο ποτήρι όμως πίνει ουίσκι για να δείξει τις προτιμήσεις της, επίσης αριστερότερα του σύριζ... της φιάλης του κονιάκ, υπάρχει η φιάλη με το ουίσκι αλλά δεν χώρεσε στο φακό! Αν θυμάμαι καλά... είναι Bunna! 😜 @DMTK πως νιώθεις σήμερα καλέ μου φίλε? 

Άσε τις μαλαγανιες γιατί θα παίξω βρόμικα 😉😄

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Islaynder said:

Στο ποτήρι όμως πίνει ουίσκι για να δείξει τις προτιμήσεις της, επίσης αριστερότερα του σύριζ... της φιάλης του κονιάκ, υπάρχει η φιάλη με το ουίσκι αλλά δεν χώρεσε στο φακό! Αν θυμάμαι καλά... είναι Bunna! 😜 @DMTK πως νιώθεις σήμερα καλέ μου φίλε? 

Μα τι άλλο θα μπορούσε να πίνει αυτή η όμορφη δεσποινίδα που έχει γούστο, άποψη και στυλ; μόνο Bunna φυσικά...😜

Απορρίπτεται η ένσταση.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DMTK said:

Μα τι άλλο θα μπορούσε να πίνει αυτή η όμορφη δεσποινίδα που έχει γούστο, άποψη και στυλ; μόνο Bunna φυσικά...😜

Απορρίπτεται η ένσταση.

Εγώ προειδοποίησα😋😄

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Uisge-Beatha said:

Και η κοπελιά μετά τον τρυγο αρέσκεται σε ένα Bunna Moine Bordeaux Red Wine Cask πού είναι μέσα στο καλάθι 😉😄

ιιιιιιιιιιιιι

Σεμνά και ταπεινά είπαμε.....

τς τς τς τς τς !!!!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Uisge-Beatha said:

Ένσταση Μοντίφικα @DMTK επέβαλε την τάξη αυτό είναι κονιάκ και μάλιστα Remy Luis XIII τι το κάναμε εδώ μέσα Cognac bar?😝😄

 

4 hours ago, Islaynder said:

Στο ποτήρι όμως πίνει ουίσκι για να δείξει τις προτιμήσεις της, επίσης αριστερότερα του σύριζ... της φιάλης του κονιάκ, υπάρχει η φιάλη με το ουίσκι αλλά δεν χώρεσε στο φακό! Αν θυμάμαι καλά... είναι Bunna! 😜 @DMTK πως νιώθεις σήμερα καλέ μου φίλε? 

 

4 hours ago, Uisge-Beatha said:

Άσε τις μαλαγανιες γιατί θα παίξω βρόμικα 😉😄

 

4 hours ago, DMTK said:

Μα τι άλλο θα μπορούσε να πίνει αυτή η όμορφη δεσποινίδα που έχει γούστο, άποψη και στυλ; μόνο Bunna φυσικά...😜

Απορρίπτεται η ένσταση.

 

4 hours ago, Uisge-Beatha said:

Εγώ προειδοποίησα😋😄

 

4 hours ago, DMTK said:

Εσύ σεμνά και ταπεινά! :vinsent:

o @Islaynder τη γυναίκα ανέβασε για εμάς τους εορτάζοντες, όχι το ποτό! 😅

Εγώ πάντως θα την έπινα στην υγειά σου @Islaynder και άστους να λένε τους άλλους!! χαχα!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, YAz said:

o @Islaynder τη γυναίκα ανέβασε για εμάς τους εορτάζοντες, όχι το ποτό! 😅

Εγώ πάντως θα την έπινα στην υγειά σου @Islaynder και άστους να λένε τους άλλους!! χαχα!

Μα και εγώ γιαυτό την ανέβασα 😋 και είναι και καλύτερο δώρο 😉😄

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, YAz said:

o @Islaynder τη γυναίκα ανέβασε για εμάς τους εορτάζοντες, όχι το ποτό! 😅

Εγώ πάντως θα την έπινα στην υγειά σου @Islaynder και άστους να λένε τους άλλους!! χαχα!

δώρο θες; ορίστε....

133291309_872952173451875_94799169906903

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...