Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Whisky & Women 2020-2021


DMTK

Recommended Posts

1 hour ago, DMTK said:

125891536_409226740459426_53817225229801

Πες μου έναν λόγο για να σου κάνω like? όχι πες μου? H Louis Vuitton είναι μαϊμού, τη μαϊμού τη σκότωσε και τη φορά στο σβέρκο της και μας το παίζει ότι είναι γνώστης και πίνει single malt με άδειο ποτήρι...? Σε παρακαλώ την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτικός:biggrin1: 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Islaynder said:

Πες μου έναν λόγο για να σου κάνω like? όχι πες μου? H Louis Vuitton είναι μαϊμού, τη μαϊμού τη σκότωσε και τη φορά στο σβέρκο της και μας το παίζει ότι είναι γνώστης και πίνει single malt με άδειο ποτήρι...? Σε παρακαλώ την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτικός:biggrin1: 

μάλιστα κύριε, την επόμενη φορά θα είμαι πιο προσεκτικός...😜

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Uisge-Beatha said:

46d2ee2cc5b226dcd120475d85f6029c--tattooed-models-tattooed-girls.jpg

Κακής ποιότητας που στη περίπτωση τροχαίου ατυχήματος κινδυνεύει να τραυματίσει εκτός του μετωπιαίου οστού, την βάση του βρεγματικού στην ένωση με το ινιακό. :biggrin1:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Islaynder said:

Κακής ποιότητας που στη περίπτωση τροχαίου ατυχήματος κινδυνεύει να τραυματίσει εκτός του μετωπιαίου οστού, την βάση του βρεγματικού στην ένωση με το ινιακό. :biggrin1:

α πα πα πα.... έχεις γίνει και συ...όλες και όλα σου φταίνε...

Μακάρι Θεέ μου όταν μεγαλώσω, να μην γίνω έτσι κι εγώ! 8P

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, anspan said:

Ο τοίχος δεξιά του περβαζιού θελει στοκάρισμα.

άλλος απ' εδώ.... ναι και ο ηλεκτρικός διακόπτης αλλάγη! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DMTK said:

α πα πα πα.... έχεις γίνει και συ...όλες και όλα σου φταίνε...

Μακάρι Θεέ μου όταν μεγαλώσω, να μην γίνω έτσι κι εγώ! 8P

Θα σου θέσω τον προβληματισμό μου όσο πιο ξεκάθαρα γίνεται...

Είσαι καταναλωτής... δίνεις 3-5-10.000$... για ποιο λόγο? Για να σπάσεις το κρανίο σου μπρος πίσω?

Ξέρεις πόσα Bunna έπαιρνες??? :laugh2:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...