Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Ξεχωριστά μπουκάλια - ετικέτες 2020 - 2021


DMTK

Recommended Posts

31 minutes ago, Celtic said:

@DMTK ήρθες καθόλου από το σπίτι μου, ενώ κοιμόμουν, και φωτογράφιζες τη συλλογή μου? :D 

Εγώ δε μίλησα. Μόνος σου προδόθηκες 😜

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Celtic said:

@DMTK ήρθες καθόλου από το σπίτι μου, ενώ κοιμόμουν, και φωτογράφιζες τη συλλογή μου? :D 

Είδες ήθος που έχει το παιδί!! Δεν ενέδωσε στον πειρασμό να πάρει τίποτα! Μπράβο και πάλι μπράβο @DMTK

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vaggelis82 said:

Είδες ήθος που έχει το παιδί!! Δεν ενέδωσε στον πειρασμό να πάρει τίποτα! Μπράβο και πάλι μπράβο @DMTK

πόσες φορές να έχω το καθένα ρε συ; :biggrin1:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DMTK said:

glasgow-european-city-of-culture-1990-bl

Ποντίφικα πως εμπίπτει το 1990 στο 2021? Παλαιοχρονολογίτης είσαι? :laugh2:

Η φιάλη είναι άδεια... την έχεις πατώσει :p και ως εκ τούτου χρήζει η μεταφορά της στο αντίστοιχο νήμα! 

Ο φελλός είναι κατάστεγνος, η συσκευασία ταλαιπωρημένη, διακρίνω μια επιθυμία να τα πίνεις μοναχός σου... ΑΙΣΧΟΣ!

Ελπίζω στη προβατίνα να παίξεις ομαδικά γιατί φουσκώνω εύκολα και δε μπορώ να τρέξω :biggrin1:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Islaynder said:

Ποντίφικα πως εμπίπτει το 1990 στο 2021? Παλαιοχρονολογίτης είσαι? :laugh2:

Η φιάλη είναι άδεια... την έχεις πατώσει :p και ως εκ τούτου χρήζει η μεταφορά της στο αντίστοιχο νήμα! 

Ο φελλός είναι κατάστεγνος, η συσκευασία ταλαιπωρημένη, διακρίνω μια επιθυμία να τα πίνεις μοναχός σου... ΑΙΣΧΟΣ!

Ελπίζω στη προβατίνα να παίξεις ομαδικά γιατί φουσκώνω εύκολα και δε μπορώ να τρέξω :biggrin1:

α μου φαίνεται, σε κόλλησαν και σένα...γεροντοπαραξενίαση! :p

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2021 at 11:21 AM, Islaynder said:

Η φιάλη είναι άδεια... την έχεις πατώσει :p και ως εκ τούτου χρήζει η μεταφορά της στο αντίστοιχο νήμα! 

Ο φελλός είναι κατάστεγνος,

Φίλε φάουλ οι συγκεκριμένες κεραμικές φιάλες έτσι ήταν με φελλό κρασιού με συνήθως βουλοκέρι από πάνω και ένα "κλασσικό" πώμα ουίσκι στο κουτί για όταν την άνοιγες 😋😀

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Islaynder said:

Από ποιες γωνίες είναι τούτα? Τα έφαγε η σκόνη ρε φίλε :p

Τρίτο υπόγειο, μόλις μπαίνεις μέσα, στην αριστερή γωνία, μέσα στο δεύτερο μπαούλο που βρίσκεται μέσα στην καταπακτή...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Islaynder said:

Από ποιες γωνίες είναι τούτα? Τα έφαγε η σκόνη ρε φίλε :p

Αυτά δεν ηταν ξεχασμένα αυτά ήταν φάτσα κάρτα απλώς αποφάσισα να τα πακετάρω γιατί πιάνουν χώρο😋😀 τεράστια μόνο ανοιχτά ή προς άνοιγμα στα ράφια, να αδειάζει λίγο ο τόπος 🤔😀

7 hours ago, DMTK said:

Τρίτο υπόγειο, μόλις μπαίνεις μέσα, στην αριστερή γωνία, μέσα στο δεύτερο μπαούλο που βρίσκεται μέσα στην καταπακτή...

Έχεις έρθει στο σπίτι μού;🤔 Αν και το 3ο υπόγειο είναι ρεζέρβε για άλλα χόμπι 😉😋😀

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Uisge-Beatha said:

Αυτά δεν ηταν ξεχασμένα αυτά ήταν φάτσα κάρτα απλώς αποφάσισα να τα πακετάρω γιατί πιάνουν χώρο😋😀 τεράστια μόνο ανοιχτά ή προς άνοιγμα στα ράφια, να αδειάζει λίγο ο τόπος 🤔😀

ε αυτό λέω, θα τα πακετάρεις και θα τα κατεβάσεις...στο δεύτερο μπαούλο που βρίσκεται στη καταπακτή του τρίτου υπογείου 😜

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Uisge-Beatha said:

Αν και το 3ο υπόγειο είναι ρεζέρβε για άλλα χόμπι 😉😋😀

Άλλος ένας @sir mihas μας βγήκε, βρε γεροξούρα πορνόγερε, γι αυτό δεν έρχεσαι Ελλάδα? Τουλάχιστον οργάνωσε ένα event για τα μέλη :dribble:Να σε βοηθήσει και ο @Kosmo αν χρειαστεί, έχει καλές γνωριμίες :laugh2:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...