Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Πρόταση για νέα εκδήλωση (2020-2023)


Recommended Posts

  • Celtic pinned this topic
  • 27.01 έχουμε την επίσκεψη
  • Από 30.01 μέχρι 06/07 κάπου εκεί Φεβρουαρίου θα είμαι Κύπρο. 
  • 20 Φεβρουαρίου είναι Τσικνοπέμπτη 
  • Σαρακοστή ξεκινάει 02 Μαρτίου,

Οπότε οποιαδήποτε μέρα μεταξύ 08.02 και 02.03 είμαι οκ. Θα είναι καθημερινή ή Σ/Κ?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mallios said:
  • 27.01 έχουμε την επίσκεψη
  • Από 30.01 μέχρι 06/07 κάπου εκεί Φεβρουαρίου θα είμαι Κύπρο. 
  • 20 Φεβρουαρίου είναι Τσικνοπέμπτη 
  • Σαρακοστή ξεκινάει 02 Μαρτίου,

Οπότε οποιαδήποτε μέρα μεταξύ 08.02 και 02.03 είμαι οκ. Θα είναι καθημερινή ή Σ/Κ?

Καλυτερα Σ/Κ

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ioannis said:

Θες να'ρθω και στη πιτα...

Κατα πάσα πιθανότητα Σάββατο βράδυ, οπότε μια Κυριακή βάλε ένα playback μωρέ κι εσύ, δε χάθηκε ο κόσμος...:dj:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ioannis said:

Γούνα ν'αγορασω...

Βαλε γουνα επικαλαμιδες-γαντια οτι θες.

Θα ηταν καλη ευκαιρια στο κοπη το πιττα!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DUCATI13 said:

Θα ηταν καλη ευκαιρια στο κοπη το πιττα!!

ο άνθρωπος είναι πρώτο όνομα λέμε ρε! χωρίς αυτόν το μαγαζί θα πάει άπατο ... οφ πχια, Θεε μου σχώρα με!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DMTK said:

ο άνθρωπος είναι πρώτο όνομα λέμε ρε! χωρίς αυτόν το μαγαζί θα πάει άπατο ... οφ πχια, Θεε μου σχώρα με!!!

Τι επαθες παλι ρε μπροοοοοοο!!!😀

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DUCATI13 said:

Βαλε γουνα επικαλαμιδες-γαντια οτι θες.

Θα ηταν καλη ευκαιρια στο κοπη το πιττα!!

Τη γούνα θα τη βάλω για να με κάνει πρώτο όνομα ο manager @DMTK να είμαι σαν τον σνιφ, ψιφτ..καπως έτσι..

ΣΚ είναι απαγορευτικό λόγω εκκλησίας..και μεσοβδόμαδα παλι θα πρέπει να έχει κενό ή να βρώ αντικαταστάτη..οπότε θα με φάνε τα κανονισματα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioannis said:

Τη γούνα θα τη βάλω για να με κάνει πρώτο όνομα ο manager @DMTK να είμαι σαν τον σνιφ, ψιφτ..καπως έτσι..

ΣΚ είναι απαγορευτικό λόγω εκκλησίας..και μεσοβδόμαδα παλι θα πρέπει να έχει κενό ή να βρώ αντικαταστάτη..οπότε θα με φάνε τα κανονισματα...

Οποτε μπορεις τοτε😉

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω καλύτερα καθημερινή μέσα στην περίοδο που ανέφερε ο @mallios

Μια ωραία κλασική Δευτέρα θα βόλευε και το μαγαζί που θα μας φιλοξενήσει.

10/02, 17/02, 24/02

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, SimoG said:

Προτείνω καλύτερα καθημερινή μέσα στην περίοδο που ανέφερε ο @mallios

Μια ωραία κλασική Δευτέρα θα βόλευε και το μαγαζί που θα μας φιλοξενήσει.

10/02, 17/02, 24/02

10.02 γιορτάζει η Χαρά. Γενέθλια θα την τρέχω σε whisky εκδηλώσεις (27.01) γιορτή επίσης, μετά με  βλέπω να κοιμάμαι σε κανά μπαλκόνι. Να αντιπροτείνω Τρίτες? (θα έχει λίγη περισσότερη κίνηση λόγω μαγαζιών).

Νομίζω ότι Τρίτη 11.02 είναι καταπληκτικά αφού θα χαρεί ιδιαιτέρως και ο @sir mihas

image.png

 

@ioannis αν είναι να τα καταφέρεις, προτιμάς Δευτέρες?

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά 10/02 γιορτάζει υιός και πατέρας..αλλά καλύτερα μην με υπολογίζετε...Επιλέξτε κι εγώ θα προσπαθήσω για την καταλυτική..

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρες υπάρχουν και 17/02, 24/02 αλλά προσωπικά δεν έχω πρόβλημα και με τις Τρίτες, βλ. 11/02

Link to comment
Share on other sites

Άσε μας κι εσύ καημένε να το φχαριστηθούμε! Τόσα μέλη δεν έχουν τοποθετηθεί... Ξέρεις πόσο καιρό έχουμε να κάνουμε ένα poll?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mallios said:

 

Νομίζω ότι Τρίτη 11.02 είναι καταπληκτικά αφού θα χαρεί ιδιαιτέρως και ο @sir mihas

image.png

Πραγματικα, μεγαλη μερα ξημερωνει εκεινη την ημερα.!!! Αν και οι πληροφοριες μου αναφερουν οτι η Ιαπωνια δεν ιδρυθηκε ποτες αλλα υπηρχε εξαπανεκαθεν...:book:

Μεγαλη μερα εκεινη η μερα και για τη ποδοσφαιρομανα χωρα του Καμερουν, μιας και στις 11/2 γιορταζει γιορτη μεγαλη η νεολαια, με τους εφηβους να αναμετρουνται με πλατυψωλα υποδεκαμετρα, τις εφηβαιες να βυθομετριζονται με μολυβηθρες οικοδομικες για να γνωριζει ο πατερας το υψος της υποχρεης προικας. :showoff:

Μεγαλη μερα εκεινη η μερα και για την Ταϊλανδη, αφου γιορταζουν γιορτη μεγαλη, την ονομαστη σε ολακερη την Ασια "Πουτσα Μαγκα ", υποθετω οτι ειναι το ασιατικο αντιστοιχο του ελληνοκεντρικου "Μαγκα Βοτανικου". :crazy:

Σε καθε περιπτωση, διατιθεμαι οποιαδηποτε μερα θελησει η ομηγυρη μιας και ειμαι πρωτοπαλικαρο στις κοπες-τις-πιττες (αγαπημενος φερετζες του "π" τα δυο "τ" ).:flirt:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • mallios changed the title to Πρόταση για νέα εκδήλωση (2020 / 2021)
  • mallios changed the title to Πρόταση για νέα εκδήλωση (2020-2023)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...