Jump to content
DMTK

Πρόταση για νέα εκδήλωση (2020)

Recommended Posts

Να στείλετε και καμιά φώτο να δούμε τις σκατόφατσες σας μαζί με τα κοψίδια που θα χλαπακιάσετε και τα ουίσκια που θα σφάξετε....

Αντε καλή αρχή! 

• Haha 4

Άσε θα γίνουν τα αποκαλυπτήρια...Ευχαριστούμε.

• Haha 1

8 hours ago, mitsubae said:

Να στείλετε και καμιά φώτο να δούμε τις σκατόφατσες σας μαζί με τα κοψίδια που θα χλαπακιάσετε και τα ουίσκια που θα σφάξετε....

Αντε καλή αρχή! 

8 hours ago, ioannis said:

Άσε θα γίνουν τα αποκαλυπτήρια...Ευχαριστούμε.

Δηλαδή ρε παιδιά, αν κατάλαβα καλά αντί για πίτα θα κόψετε κάνα γουρουνόπουλο?! @mitsubae μήπως να πάμε να παραβρεθούμε και εμείς στην σεμνή τελετή?! Να καπνίσουμε το έδεσμα με λιγάκι octomore.

• Like 1
  • Haha 1

1 hour ago, mallios said:

Δηλαδή ρε παιδιά, αν κατάλαβα καλά αντί για πίτα θα κόψετε κάνα γουρουνόπουλο?!

Οχι, μπουγάτσα!

Οι φήμες βγήκαν από μόνες τους...δεν είπα τίποτε ακόμα..δεν θα αποφασίσω μόνος.

Ελάτε εσείς και εγώ θα στήσω σούβλα

• Like 2

2 hours ago, ioannis said:

Οι φήμες βγήκαν από μόνες τους...δεν είπα τίποτε ακόμα..δεν θα αποφασίσω μόνος.

Ελάτε εσείς και εγώ θα στήσω σούβλα

ωρε μάνα τι έχει να γίνει...

• Haha 2

@ioannisαπό μια σχετική αναζήτηση που έκανα το 2018 είχαν γραφτεί δυο ακόμη μέλη από Θεσσαλονίκη, ο @Dimxatzis και ο @valasios, ενώ πρόσφατα γράφτηκε και ο @dkalam από τη Ξάνθη βέβαια.

12 minutes ago, DMTK said:

@ioannisαπό μια σχετική αναζήτηση που έκανα το 2018 είχαν γραφτεί δυο ακόμη μέλη από Θεσσαλονίκη, ο @Dimxatzis και ο @valasios, ενώ πρόσφατα γράφτηκε και ο @dkalam από τη Ξάνθη βέβαια.

Από τον @dkalam περιμένω απάντηση αν και δύσκολο λόγω απόστασης ο άνθρωπος..Περιμένω να δω μήπως μας αλλάξει μέρα ο @giorgos , γιατί το σημαντικό είναι να παρευρεθεί και μετά θα δημιουργήσω θέμα στις εκδηλώσεις και όποιος θέλει δηλώνει συμμετοχή. Ευχαριστώ πάντως, σημαντικό να ξέρουμε πόσοι είμαστε πανω κάτω.

Παρακαλώ τα μέλη @dimitris73 και @Glen Philip να τοποθετηθούν για τις 7/2. Πιθανόν να μπορεί να έρθει και ο @dkalam από την Ξάνθη. Ευχαριστώ.

• Like 3

@YAz συντονίσου εδώ. Απλά να αναφέρω έναν απλό κανόνα που διευκολύνει τα πράγματα. Όταν στο παρόν topic μαζευτούν 6 άτομα (μινιμουμ) που ενδιαφέρονται να γίνει εκδήλωση, τότε ανοίγουμε ξεχωριστό topic για να είναι εύκολος ο συντονισμός και επικοινωνία. 

1 minute ago, mallios said:

@YAz συντονίσου εδώ. Απλά να αναφέρω έναν απλό κανόνα που διευκολύνει τα πράγματα. Όταν στο παρόν topic μαζευτούν 6 άτομα (μινιμουμ) που ενδιαφέρονται να γίνει εκδήλωση, τότε ανοίγουμε ξεχωριστό topic για να είναι εύκολος ο συντονισμός και επικοινωνία. 

Οκ boss!

• Haha 1

12 minutes ago, ioannis said:

Οκ boss!

apapapapapapapapapa!!! Boss είναι μόνο ο Springsteen!

Θα ήταν ιδιαίτερη χαρά μου να ανοίξω εγώ το topic για την εκδήλωσή σας, αλλά είναι ακόμα μεγαλύτερη χαρά να το ανοίξεις εσύ @ioannis.

@dkalam δεν επιβεβαιώνεις παιδί μου να ξεκινήσει η προετοιμασία για το γουρουνόπουλο?!

@nek ένα τσιγάρο δρόμος είναι να ανέβεις με τα νέα μέλη! Δεν το βλέπεις και εσύ?

@Χεντυ ? ... λες να τα καταφέρεις? .. @Chris21 ?

Με το ζόρι να τους μαζέψει αυτός ο γεροαντμινιστρατωρας. 

Ο @nekδεν είναι στο νησί? 

Η μάζωξη θα γίνει ακόμα κι αν είμαστε 3..Τώρα αν θα ανοίξει topic δεν ξέρω αλλά η συνάντηση έκλεισε.

• Like 2

8 hours ago, mitsubae said:

Ο @nekδεν είναι στο νησί? 

Τον διώξανε!

Παραλίγο να τελειώσουν οι μαστίχες και τα τσίπουρα. Άσε που όταν έμπαινε θάλασσα έβγαινα μόνα του τα χταπόδια και πήγαιναν καρφί στην ψησταριά. :punk:

• Like 1
  • Haha 2

17 hours ago, ioannis said:

Παρακαλώ τα μέλη @dimitris73 και @Glen Philip να τοποθετηθούν για τις 7/2. Πιθανόν να μπορεί να έρθει και ο @dkalam από την Ξάνθη. Ευχαριστώ.

μέσα για μέσα εγώ...

• Like 2

On 1/21/2020 at 11:09 PM, mallios said:

apapapapapapapapapa!!! Boss είναι μόνο ο Springsteen!

Θα ήταν ιδιαίτερη χαρά μου να ανοίξω εγώ το topic για την εκδήλωσή σας, αλλά είναι ακόμα μεγαλύτερη χαρά να το ανοίξεις εσύ @ioannis.

@dkalam δεν επιβεβαιώνεις παιδί μου να ξεκινήσει η προετοιμασία για το γουρουνόπουλο?!

Όπως εξήγησα και στον @ioannis θέλω πολύ να παρεβρεθώ αλλά έχω πολύ ρευστό πρόγραμμα και δεν μπρώ γνωρίζω από τώρα αν θα μπορώ να είμαι Θεσσαλονίκη εκείνες τις μέρες..... ας το κανονίσουν τα παιδιά και θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ εκεί...

• Like 1

Έχουμε μέρες ακόμα...το ιδανικό θα ηταν να γινόντουσαν οι εκδηλώσεις παράλληλα...Αλλά προκειμένου να παρευρεθούν όσο το δυνατόν περισσότερα μέλη..περιμένουμε και θα δούμε. Το καλό είναι ότι όλοι μπορούν και στις 7 και στις 9..

• Like 1

1 hour ago, ioannis said:

Έχουμε μέρες ακόμα...το ιδανικό θα ηταν να γινόντουσαν οι εκδηλώσεις παράλληλα...Αλλά προκειμένου να παρευρεθούν όσο το δυνατόν περισσότερα μέλη..περιμένουμε και θα δούμε. Το καλό είναι ότι όλοι μπορούν και στις 7 και στις 9..

7?

Τι εννοείς 7? Παίζει και το 7? Μπορεί να μπορώ και εγώ να ανέβω. (δεν υπόσχομαι - πρέπει να δω πρόγραμμα).

• Like 1

2 minutes ago, mallios said:

7?

Τι εννοείς 7? Παίζει και το 7? Μπορεί να μπορώ και εγώ να ανέβω. (δεν υπόσχομαι - πρέπει να δω πρόγραμμα).

Για να είναι και @dkalam από την Ξάνθη..αναμένουμε.

Εσύ λιγάκι να ηρεμήσεις θα πρότεινα...ήδη τους αγχωνω εγώ αμα έρθεις κι εσύ...χάθηκε η μπάλα.

Βέβαια μεγάλη μας χαρά!

• Haha 1

Παιδιά δεν είχα δει το νήμα τόσες μέρες υπήρξε συνενόηση όμως με @ioannis και δηλώνω παρόν και στις επάλξεις.Να τον ευχαριστήσω για την πρωτοβουλία του να μας βάλει στην πρίζα να μαζευτούμε και γνωριστούμε και από κοντά.

Μέσα και στο γουρουνόπουλο και στη σούβλα και στα κοψιδια και στα πάντα όλα..

• Like 1
  • Haha 1

53 minutes ago, ioannis said:

Για να είναι και @dkalam από την Ξάνθη..αναμένουμε.

Εσύ λιγάκι να ηρεμήσεις θα πρότεινα...ήδη τους αγχωνω εγώ αμα έρθεις κι εσύ...χάθηκε η μπάλα.

Βέβαια μεγάλη μας χαρά!

Για μπάλα θα πάμε?! 😂 Το κακό είναι ότι το είπα και στην Χαρά - πίνουμε υπεύθυνα συνοδηγό - και άλλο που δεν θέλει, να ανέβει Θεσσαλονίκη. Μιλάμε, κανονίστε χωρίς εμένα και βλέπουμε. 

• Like 1

Γυναικααα..τα καλά τραπεζομάντιλα να βγάλεις...:jump:

• Haha 1

5 hours ago, dkalam said:

έχω πολύ ρευστό 

Αν θέλεις να σε απαλλάξω, σφύρα......

• Haha 1