Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ Ο AMBU!!!!


mallios

Recommended Posts

ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!

Για όσους δεν το έχουν καταλάβει ήδη....ο Ambu σήμερα δεν έχει γράψει απολύτως τίποτα και σε κανένα topic!!!! :o:unsure:

Παρακαλούνται τα μέλη του forum που γνωρίζουν λεπτομέρειες να επικοινωνήσουν άμεσα!!!!

Επίσης παρακαλούνται οι Giorgos, Celtic, o_Koulos, Sir Mihas να προσκομίσουν στοιχεία ότι δεν έχουν απαγάγει τον Ambu με δόλιο σκοπό να του κλέψουν το μπλοκάκι των σημειώσεων.

Παρακαλώ ενημερώστε!!!! =@:D

Link to comment
Share on other sites

Λες να τον πείραξε το AnCnoc που ήπιε χθες; :bad:

Ή μήπως έβαλε πράκτορες ο Κίσινγκερ να τον απαγάγουν ώστε να μη γράψει την άποψή του στο θέμα που άνοιξε ο Celtic; :help:=@

Δεν πιστεύω να έκανε κακό στον εαυτό του όταν διάβασε την τρομερή περιγραφή του αποστακτηρίου St. Magdalene από τον mallios ("ουκ εά με καθεύδειν το του mallios τρόπαιον")! 80

Ρε μπας και ανησυχούμε άδικα και απλά ξαναήρθε στην Ελλάδα μόνο και μόνο για να τον βρει η γνωστή "κόρη" και περνάνε μαζί όμορφες στιγμές; :wub:

Link to comment
Share on other sites

Που είναι ο ambu o ε ο ? ? ? ? ?.

Αν συνεχίσει έτσι η κατάσταση προτείνω να πάμε στην πανελληνιονίκη και συνάμα κάτοχο της πρώτης θέσης στην παγκόσμια κατάταξη ανεύρεσης ανθρώπων Αγγελική μπλαμπλαμπλα μπλαμπλαμπλα.

Περνάνε χίλιες σκέψεις από το μυαλό μου..... :unknw:

Μήπως ο ambu είναι ντοπαρισμένος και προσπαθεί να αποφύγει τον έλεγχο?. :shok:

Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ που είναι αυτό το παιδι?.

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα τεχνητό offside! Δημιούργησα τεχνητή έλλειψη για να ανεβάσω τις τιμές!

Απλώς ρε παλιοτεντυμπόηδες την Τρίτη έχω μαθήματα από το πρωί μέχρι τώρα :tongue::D

Όσον αφορά τις επιθέσεις από πληρωμένους Ninja που κρατούσαν red label σπασμένα μπουκάλια και ψάχναν το γραφείο μου να βρούν σημειώσεις και το Κομμουνιστικό Μανιφέστο υποθέτω ότι είναι σύμπτωση...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Αντε και βρηκαμε τον Ambu,εχουμε χασει ομως τον U.B.Που βρισκεσαι ωρε παλικαρι? Πολυγραφοτατος,μεταμεσονυχτιος,στο επικεντρο της αγορας,αμεσος γνωστης-πληροφοριοδοτης των εξελιξεων του χωρου,ειναι αισθητη η απουσια του.Μηπως αγαπησες? Μηπως μπουντρουμιαστηκες? Μπας και σε εχουν καταπιει οι υπερωριες?

(πηγες μου αναφερουν οτι τελευταια φορα τον ειδαν εξω απο υπογειο μπαρ στο Μινσκ ,ημιγυμνο και πολυδαγκωμενο) :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλά Sir με έκανες και γέλασα :lol::lol::lol::lol::good:

Δυστυχώς ναι με έφαγαν οι υπερωρίες και η γρίπη (απλή μεν άτιμη δε) μόλις σήμερα μπήκα στο forum

και κάνω katch up και έχω πολύ δουλειά :yahoo:

Για Λευκορωσία δεν ξέρω μια Ουκρανία πάντως την συζητάω με έναν φίλο... :whistle: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλά Sir με έκανες και γέλασα :lol::lol::lol::lol::good:

Δυστυχώς ναι με έφαγαν οι υπερωρίες και η γρίπη (απλή μεν άτιμη δε) μόλις σήμερα μπήκα στο forum

και κάνω katch up και έχω πολύ δουλειά :yahoo:

Για Λευκορωσία δεν ξέρω μια Ουκρανία πάντως την συζητάω με έναν φίλο... :whistle: :drinks:

Να τοποθετηθεί το moderating team αν η γρίπη των χοίρων κολλάει και από το forum. :yahoo:

UB κουράγιο και νομίζω ότι θα πρέπει να αλλάξεις για λίγο το ποτό σου και να χρησιμοποιήσεις λίγο ζεστό ρακόμελο (ότι πρέπει για το κρύωμα - για τα δαγκώματα, μόνο το make up τα διώχνει!). :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Thanks Mallios Ελέω αντιβίωσης είμαι στεγνός εδώ και 10 μέρες :nea: και έχω άλλες 5 το go. :(

Τεκμηριωμένα είναι η απλή γρίπη δυστυχώς :angry:

γιατί αλλιώς θα καθόμουν αραχτός σπίτι :tongue: και δεν θα έλιωνα στην δουλειά :(:drinks:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Μάλλον ο Giorgos αγνοείται!.

1 μήνας άδειας=αποχή από ίντερνετ,σε συνδυασμό με ελάχιστο ελεύθερο χρόνο και μια γερή δόση βαρεμάρας πριν και μετά...με κράτησαν μακρυά τόσο πολύ καιρό από τη διαδυκτιακή παρέα μας.

Συμφορουμίτες επέστρεψα και πιάνω δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

??????

Μαρία γένους αρσενικού με ξεκάρφωτο μήνυμα και διαφημιστικό link :scratch_one-s_head:

ίσως χρειάζεται να επιληφθούν οι admin...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...