Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Recommended Posts

6 minutes ago, Islaynder said:

Δεν ξέρω τι συμβαίνει... σε μένα φαίνονται κανονικά, και στην πιο απάντηση σου.

Και από dekstop και από κινητο δεν τις βλέπω. Ας το επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, apo21 said:

Και από dekstop και από κινητο δεν τις βλέπω. Ας το επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος να δουμε.

Πάντως και σε εμένα τις εμφανίζει κανονικά και στο κινητό και στον υπολογιστή 🤔

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Uisge-Beatha said:

Πάντως και σε εμένα τις εμφανίζει κανονικά και στο κινητό και στον υπολογιστή 🤔

Κάτι άλλαξε αργότερα και έπαιξαν κανονικα. Ήταν link νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Φέτος ξεκίνησα δυνατά να στοκάρω και πούρα εκτός από whisky. Για να το καταφέρω μείωσα αρκετά τις αγορές φιαλών και προχώρησα σε αγορές δειγμάτων, ώστε πριν αγοράσω κάτι να το έχω δοκιμάσει. Στα πούρα παρομοια διαδικασία. Αγορά τουλάχιστον 2 (ή 3 καμία φορά) πούρα. Ένα για δοκιμή και ένα (ή δυο) να ξεκουράζεται στον υγραντηρα για μελλοντική δοκιμή.

3C620589-24B3-415F-A7DD-AAB9E14B6F2F.jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chris84 said:

Φέτος ξεκίνησα δυνατά να στοκάρω και πούρα εκτός από whisky. Για να το καταφέρω μείωσα αρκετά τις αγορές φιαλών και προχώρησα σε αγορές δειγμάτων, ώστε πριν αγοράσω κάτι να το έχω δοκιμάσει. Στα πούρα παρομοια διαδικασία. Αγορά τουλάχιστον 2 (ή 3 καμία φορά) πούρα. Ένα για δοκιμή και ένα (ή δυο) να ξεκουράζεται στον υγραντηρα για μελλοντική δοκιμή.

3C620589-24B3-415F-A7DD-AAB9E14B6F2F.jpeg

Εμ με τις παρέες πού κάνεις δεν περίμενα και κάτι άλλο 😉😋 και προβλέπω σύντομα να παίρνεις καινούργιο υγραντήρα😉 Καλή Πρωτοχρονιά 🥃

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...