Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

"Zen" Τοκούσο - αν δεν σας δω θα την ακούσω - online event


Recommended Posts

40 minutes ago, DMTK said:

Ευτυχώς κλείσατε, κόντεψα να φαω 2 κιλά κάσιους....

Σε ποιο από τα τέσσερα meeting ? γιατί στα σε αυτά που ήσουν παρών, έφαγες 2 κιλά στό καθένα:popcorm2:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, τέτοιες θεματικές βραδιές, με την άρτια δομημένη εισαγωγή του sir και την γυμνή έως ελαφροντυμένη με kimono παρουσία του malliou, εμβαθύνεις 100% στο zen και αναπόδραστα, εξέρχεσαι ένας διαφορετικός άνθρωπος!

1009023753_bruce-caitlyn1_b1.jpg.336b6292b230182f3d7e059577695d14.jpg

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Islaynder said:

Σε ποιο από τα τέσσερα meeting ? γιατί στα σε αυτά που ήσουν παρών, έφαγες 2 κιλά στό καθένα:popcorm2:

Έχω πρόγραμμα κύριε, δεν είμαι τυχαίος. Στο 1ο είχα φυστίκια, στο 2ο αμύγδαλα, στο 3ο κροκερίνο και στο 4ο κάσιους...:biggrin1:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mallios said:

@ioannis @valasios @dimitris73 ακόμα σας περιμένουμε!

Δυστυχώς έχω παλαιάς τεχνολογίας (windows 7) laptop χωρίς κάμερα (χαλασμένη). Πρέπει να αγοράσω μια USB με μικρόφωνο για να παρακολουθώ. Μέχρι τώρα δεν μου είχε χρειαστεί. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα που σας είδα. 

Στο τρίτο δεν μπήκα γιατί πήγα να δω αν κοιμήθηκαν τα παιδιά και τα σκασμένα βλέπανε Rocky 4 balboa vs Ivan drago και άραξα λίγο μαζί τους! 

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, James said:

Εγώ βλέπω πάντως την παρέα των los globos να μεγαλώνει...

Μας τύφλωσε ο κύριος στα δεξιά!!

Αχαρακτηριστε συμφορουμιτη..! Το τριχωτο παραμενει - αν και ασθενες- σταθερη αξια επι της κεφαλης μου.  Η απατηλη εικονα καραφλοπεδιαδος οφειλεται στη γωνια εκπομπης του φωτος λοξως αριστερα του εαυτου μου καθως και στη γωνια διαθλασης, οπως δαυτη αναλυεται επαρκως στον πασιγνωστο Νομο του Σνελ:book: 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sir mihas said:

Αχαρακτηριστε συμφορουμιτη..! Το τριχωτο παραμενει - αν και ασθενες- σταθερη αξια επι της κεφαλης μου.  Η απατηλη εικονα καραφλοπεδιαδος οφειλεται στη γωνια εκπομπης του φωτος λοξως αριστερα του εαυτου μου καθως και στη γωνια διαθλασης, οπως δαυτη αναλυεται επαρκως στον πασιγνωστο Νομο του Σνελ:book: 

 Με πιο απλά λόγια... ξεκινάει η καράφλα

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...