Jump to content
Sign in to follow this  
mallios

Δειλα δειλά και με πολλή ΑΓΑΠΗ!

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη!

Είμαστε πάλι εδώ, ακόμα σε "δοκιμαστικό" επίπεδο προλειμένου να δούμε αν το whiskyforum (τεχνικά) δουλεύει όπως και πριν.

Σε αυτή την προσπάθεια θα χρειαστούμε την βοήθειά σας.

Από την σελίδα subbmit you commnents θα ήθελά να μου στέλνετε κάθε πρόβλημα που παρουσιάζεται κατά την χρήση του αγαπημένου μας whiskyforum.

Σας ευχαριστώ όλους!

Αισθάνομαι την ανάγκη να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον AVATON ή καλύτερα τον φίλο Κυριάκο για όλη την απίστευτη ενασχόληση και βοήθεια αυτό το δύσκολο για εμάς τριήμερο!

Ευχαριστώ!!!

Με μεγάλη συγκίνηση κάνω αυτό το post :thumbsup::clapping:

Μπράβο Γιάννη άντε και σύντομα πάλι όλοι μαζί! :friends::drinks:

Από συγκίνηση άλλο τίποτα. Είμαστε αγκαλιά με τον Sir και κλαίμε :lol:

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!!

Σνιφ σνιφ .... κλαψ...κλαψ....σνιφ.....Α ρε μπαγάσες, με συγκινήσατε!!! Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όσους ασχοληθήκατε για να ξαναγίνει το φόρουμ μας πραγματικότητα.

WE ARE BACK .... ALIVE AND KICKING !!!

Από συγκίνηση άλλο τίποτα. Είμαστε αγκαλιά με τον Sir και κλαίμε :lol:

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!!

ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ SIR!!!???

Και κλαίτε????!!!

Tzanis παιδί μου αυτά είναι πολύ περίεργα και επικίνδυνα πράγματα!!! :lol:

Συγχαρητήρια και ότι καλύτερο για την καινούγια αρχή.Τα All About Whisky και'γω προσωπικά θα κάνουμε ότι μπορούμε για τη συνέχεια.

well done , αν και με αρκετά προβληματάκια, μερικά αναμενόμενα και μερικά όχι, απο την μεταφορά

για πάμε λοιπόν...... αντε αρχίστε να κελαηδάτε μου λείψατε τόσο καιρό τεντυμπούδες

KAΛΗ ΑΡΧΗ !!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΤΗ ΝΕΑ ΜΑΣ ΒΑΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ .......ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ!biggrin.gif

Για να το δουλέψουμε λίγο τα μέλη.

Να δουμε τι προβλήματα θα βγάλει.

Μου λείψατε πολύ ρε Μάγκες.

Συγχαρητήρια στα παιδιά που αφιέρωσαν χρόνο και κόπο για να ξαναείμαστε LIVE.

Χρίστο είναι στην ουσία η συνέχεια του προηγούμενου forum και της προσπάθειας που έχει αρχίσει εδώ και 2,5 χρόνια περίπου.

Καλωσήρθες στην παρέα μας!

Για όποια προβληματάκια παρουσιαστούν κατά την περιήγηση σου στο forum (ακόμα είναι σε στάδιο εξέλιξης και modification) παρακαλώ να με ενημερώσεις (ή τον tzanis ή τον avaton).

Και πάλι καλωσήρθες και βρες λίγο χρόνο να επισκευτείς και το ακόλουθο Link! http://www.hmws.gr/

μπραβο κι απο μενα,

βλεπω οτι ολοι ειμαστε ξανα εδω με ορεξη και αγαπη για το forum.

και για να μη ξεχνιομαστε ,ερχονται τα γενεθλια του sir !!!!!!!

Συγχαρητήρια σε όλους όσους δούλεψαν για να γίνει πραγματικότητα η μετάβαση. Ασφαλώς θέλει δουλειά ακόμα, αλλά νομίζω ότι φάγαμε το γάιδαρο και έμεινε η ουρά.

Προτείνω να σταλεί email σε όλα τα μέλη ότι το forum λειτουργεί ξανά (εγώ π.χ. τυχαία το είδα τώρα).

Επίσης για να μη χάσουμε την ιστορικότητα ας καταγράψει κάποιος σε ένα topic τη συνάντηση που κάναμε στο Χαλάνδρι και ας ενημερώσει ο Celtic το "Τι έχουμε πιει μέχρι τώρα" (και μη μου πει κανείς ότι δεν θα έχει δικαιώματα moderator ο Celtic γιατί θα κάνω επανάσταση).

Ξανά μπράβο σε όλους!

....... και ας ενημερώσει ο Celtic το "Τι έχουμε πιει μέχρι τώρα" (και μη μου πει κανείς ότι δεν θα έχει δικαιώματα moderator ο Celtic γιατί θα κάνω επανάσταση).

Φίλε Wisdom σου θυμίζω οτι τα δικαιωματα Mod τα απαρνηθηκα εγω ο ιδιος. Πλέον, νομιζω οτι με τρεις admin (Avaton-Tzanis-Mallios) και 2 mod (Ambu-Theo) ειμαστε OK.

Την καλημέρα μου :) αν και νέο μέλος χαίρομαι που βγήκε ξανά live το whiskyforum.

Ευχές για καλή συνέχεια και θα τα λέμε συχνά.

Φίλε Wisdom σου θυμίζω οτι τα δικαιωματα Mod τα απαρνηθηκα εγω ο ιδιος. Πλέον, νομιζω οτι με τρεις admin (Avaton-Tzanis-Mallios) και 2 mod (Ambu-Theo) ειμαστε OK.

Ποιος θα ενημερώνει λοιπόν το "τι έχουμε πιει μέχρι τώρα";

Φίλοι μου καλή νέα αρχή.

Έφαγα μεγάλη στεναχώρια όταν με ειδοποιήσατε ότι κλείνει το φόρουμ. Έστειλα κάποια mail με ερωτήσεις εκείνο τον καιρό και ήρθαν όλα πίσω, ως άγνωστος ο παραλήπτης. Μπορεί να μην είμαι τόσο ενεργός στα ποστ, λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου, αλλά να ξέρετε ότι σας παρακολουθώ ανελλιπώς.

Θα προσθέσω κι εγώ το λιθαράκι μου ώστε να σας μάθει περισσότερος κόσμος.

Φίλοι μου καλή νέα αρχή.

Έφαγα μεγάλη στεναχώρια όταν με ειδοποιήσατε ότι κλείνει το φόρουμ. Έστειλα κάποια mail με ερωτήσεις εκείνο τον καιρό και ήρθαν όλα πίσω, ως άγνωστος ο παραλήπτης. Μπορεί να μην είμαι τόσο ενεργός στα ποστ, λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου, αλλά να ξέρετε ότι σας παρακολουθώ ανελλιπώς.

Θα προσθέσω κι εγώ το λιθαράκι μου ώστε να σας μάθει περισσότερος κόσμος.

Στρατηγέ είμαστε και πάλι Live και ξεκινάμε δυνατά γιατί μας συνδέει όλους το ίδιο πάθος.

Ξέκλεψε λιγάκι χρόνο και σε περιμένουμε με πιο ενεργό ρόλο.

Τους "αγωνιστικούς" μου χαιρετισμούς στον "ζυθο-αδελφό" beer maniac Στρατηγό (thanks for the support!), καθώς και στο νεότερο μέλος της HMWS, φίλο kosta1976 που γνωρίσαμε από κοντά στο Xmas Gathering 2009.

καλησπερα σε ολους καλη αρχη.

ελα ρε φίλε, και την σκέψη σου είχα το πρωι....... αν καταφέραμε να σε βρούμε

αντε να μαζεβόμαστε σιγα σιγα οι παλιοί και οι νέοι, :rolleyes:

I am back!

Καιρός ήταν. Χαρά μου που σας ξαναβρίσκω!

ελα ρε φίλε, και την σκέψη σου είχα το πρωι....... αν καταφέραμε να σε βρούμε

αντε να μαζεβόμαστε σιγα σιγα οι παλιοί και οι νέοι, :rolleyes:

τι κανει η τριπολη φιλε?στειλε email το κινητο σου.

Sign in to follow this