Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Ardbeg Collection.


Recommended Posts

Ίσως να είναι λίγο άτοπο το μήνυμά μου αυτό, αλλά το καταγράφω!!

Την περασμένη εβδομάδα είχα την τιμή να βρεθώ στο σπίτι του giorgos, ήπιαμε ένα drum (TOMATIN 12y.o.), συζητήσαμε και περάσαμε ένα ευχάριστο μισάωρο (γιατί ο χρόνος μου ήταν περιορισμένος).

Έχω να καταθέσω ότι έμεινα ...............τουλάχιστον άφωνος από την συλλογή του, η οποία είναι άξια θαυμασμού και επαίνου, τόσο για την ποικιλία της, όσο και για τον αριθμό της!! :shok::shok::shok:

Μπράβο ρε φίλε, να τα 1.000λασεις τα μπουκαλάκια σου και να τα απολαύσεις!!!! :hi::hi:

Ευχαριστώ για την φιλοξενία και χθες το βράδυ ήπια στην υγειά σου το Glenmorangie 15 y.o. που μού χάρισες σε φυαλίδιο για τα το δοκιμάσω/γνωρίσω!!Ήταν εξαίσιο, ευκολόπιοτο, από αυτά που χαίρεσαι όντως να πίνεις!!! :drinks:

Ευχαριστώ φίλε giorgos!!! :clapping::clapping::clapping:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΤΑΣΗ:

Nα οργανώσουμε απαγωγή του τύπου και να ζητήσουμε τη συλλογή του για λύτρα!! :spiteful:

Μέσα μέσα και εγώ ! ! !,είναι και πολύ της μόδας στις μέρες μας άλλωστε.

Εγώ θα ζητήσω σαν αντάλλαγμα όλα τα Vintages που έχει και τα Single Cask και τα υπόλοιπα τέλος πάντων,Aleko εσύ μπορείς να κρατήσεις τα Committtee αλλά πρόσεχε γιατί διανύουμε πολύ περίεργους καιρούς :spiteful::spiteful::spiteful: .

Αlekos εσύ όπως και όλα τα παιδιά της παρέας είστε ευπρόσδεκτοι πάντα...με τον απαραίτητο σωματικό έλεγχο βέβαια κατά την έξοδο :D:D:tongue::D:D .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Είμαστε για κάτι τέτοια στο πολύ χαλαρό :lol: .

Άντε και θα τα σφάξουμε παρέα με το Laphroaig HMWS.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...