Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Βig Peat Feis ile 2017


Recommended Posts

Όσοι πιστοί θα θέλετε να δείτε την μουτσούνα σας στην επετειακή εμφιάλωση του Big Peat για Feis Ile 2017 ξεκινήστε την αυτοφωτογράφιση και στείλτε την !

 

http://bigpeatspals.com/

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mallios said:

Έστειλα και εγώ αλλά δεν βλέπω ακόμα την αφεντομουτσουνάρα μου!

Αναφέρει ότι μπορεί να κάνει μέχρι και 48 ώρες να ανέβει η φώτο. 

Εμένα ανέβηκε μετά από περίπου 8 ώρες. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giorgos said:

Αναφέρει ότι μπορεί να κάνει μέχρι και 48 ώρες να ανέβει η φώτο. 

Εμένα ανέβηκε μετά από περίπου 8 ώρες. 

πολυ badass φωτογραφια φιλε :gun:

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασαν και τα δικά μου τσαχπινογουτσουλιάρικα μουτρακια! Πάμε να το κάνουμε whisky forum special edition το μπουκάλι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 27/1/2017 at 4:15 PM, McRookie said:

Ανέβασαν και τα δικά μου τσαχπινογουτσουλιάρικα μουτρακια! Πάμε να το κάνουμε whisky forum special edition το μπουκάλι!

Η πρώτη επετειακή εμφιάλωση του Forum χαχαχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

You have mail!!!   @mallios, @giorgos, @McRookie

Οπως θα ενημερωθήκατε (με email) κι εσείς, οι αρχοντομουτσουναρες μας θα στολίσουν το μπουκάλι και το tube του Big Peat Feis ile 2017.

Εν αναμονή λοιπόν της κυκλοφορίας των μπουκαλιών (γύρω στον Απρίλη) για να βάλουμε ομαδική παραγγελία!!

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gtril said:

You have mail!!!   @mallios, @giorgos, @McRookie

Οπως θα ενημερωθήκατε (με email) κι εσείς, οι αρχοντομουτσουναρες μας θα στολίσουν το μπουκάλι και το tube του Big Peat Feis ile 2017.

Εν αναμονή λοιπόν της κυκλοφορίας των μπουκαλιών (γύρω στον Απρίλη) για να βάλουμε ομαδική παραγγελία!!

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mallios said:

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!!

@Διαχειριστες, σας παρακαλω καντε ban, block ,mute, delete,κτλ. τον κύριο @mallios είναι spammer!!!! :mad:  

 

ps.Γιαννάρα κοιτα όμως μην χάσουμε το λανσαρισμα και δεν προλάβουμε να πάρουμε γιατι θα παει τσάμπα ο αγώνας και κυριώς η χαρά μας.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gtril said:

@Διαχειριστες, σας παρακαλω καντε ban, block ,mute, delete,κτλ. τον κύριο @mallios είναι spammer!!!! :mad: 

ps.Γιαννάρα κοιτα όμως μην χάσουμε το λανσαρισμα και δεν προλάβουμε να πάρουμε γιατι θα παει τσάμπα ο αγώνας και κυριώς η χαρά μας.

Αυθαδιάζουν τα νέα μέλη?! Αυτά είναι... από τότε που όποιος θέλει γράφεται χωρίς να περνάει από @sir mihas Quality Assurance and Behavioral Control χάσαμε την μπάλα εδώ μέσα.  :jump::offtopic:

 

@gtril νομίζω ότι θα μας στείλουν mail για να μας ενημερώσουν. Δε νομίζω ότι θα χάσουμε κάτι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, mallios said:

Αυθαδιάζουν τα νέα μέλη?! Αυτά είναι... από τότε που όποιος θέλει γράφεται χωρίς να περνάει από @sir mihas Quality Assurance and Behavioral Control χάσαμε την μπάλα εδώ μέσα.  :jump::offtopic:

 

@gtril νομίζω ότι θα μας στείλουν mail για να μας ενημερώσουν. Δε νομίζω ότι θα χάσουμε κάτι.

κι εγω ετσι καταλαβα οτι θα μας ειδοποιήοσυν για το που και πότε ααπλά πιστευα οτι θα εχουν  υπηρεσία pre order , booking  ή κάτι τέτοιο όπως έκαναν και πέρσυ με το Feis ile 2016.

anyway οψόμεθα!

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, gtril said:

κι εγω ετσι καταλαβα οτι θα μας ειδοποιήοσυν για το που και πότε ααπλά πιστευα οτι θα εχουν  υπηρεσία pre order , booking  ή κάτι τέτοιο όπως έκαναν και πέρσυ με το Feis ile 2016.

anyway οψόμεθα!

Για το bottling του 2016 το οποίο αρκετοί από εμάς αγοράσαμε δεν υπήρχε δυνατότητα pre order. Νομίζω το ίδιο θα πράξουν κ φέτος

Λογικά θα υπάρχει και limit per person οπότε θα είναι δύσκολο να γίνει ομαδική παραγγελία. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Uisge-Beatha said:

Όποιος θέλει μπουκάλι θα πρέπει να είναι πολύ μά πάρα πολύ καλός με κάποιον από εδώ :whistle3:

μιλας με γριφους γεροντα...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mallios said:

Αυθαδιάζουν τα νέα μέλη?! Αυτά είναι... από τότε που όποιος θέλει γράφεται χωρίς να περνάει από @sir mihas Quality Assurance and Behavioral Control χάσαμε την μπάλα εδώ μέσα.

Πραγματικά, έχουν αποθρασυνθεί τα νέα μέλη, κάτι πρέπει να κάνουμε…:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Uisge-Beatha said:

Όποιος θέλει μπουκάλι θα πρέπει να είναι πολύ μά πάρα πολύ καλός με κάποιον από εδώ :whistle3:

Θα φροντίσω να σε περιποιηθω καταλλήλως:lol:....και να μην μου κρυώσεις πάνω από όλα!!!! χαχαχαχαχα :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gtril said:

Θα φροντίσω να σε περιποιηθω καταλλήλως:lol:....και να μην μου κρυώσεις πάνω από όλα!!!! χαχαχαχαχα :D

Εγώ είμαι συνηθισμένο στα κακοτραχηλα του ψηλορειτη και έσω πάντα έτοιμος...άρα δεν φοβουμαι τίποτα ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...