Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

MUNDIAL


Celtic

Recommended Posts

1 hour ago, DMTK said:

Top-10: Οι καλύτερες φανέλες στην ιστορία των Μουντιάλ

http://www.gazzetta.gr/specials/1229193/top-10-oi-kalyteres-faneles-stin-istoria-ton-moyntial

Πολυ ωραιο αρθρο ..θα το κοινοποιησω στο fb...☺️❤️

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DUCATI13 said:

Εμένα ήταν πάντα το όνειρο μου ?

σιγά το όνειρο! βούρτσες, χτένες, σαμπουάν, σεσουάρ, κομμωτήρια, αντιψειρικά.... πολυέξοδο, δε συμφέρει!:yahoo:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DMTK said:

σιγά το όνειρο! βούρτσες, χτένες, σαμπουάν, σεσουάρ, κομμωτήρια, αντιψειρικά.... πολυέξοδο, δε συμφέρει!:yahoo:

Εχεις δικιο οταν μεγαλωνεις το καταλαβαινεις καλυτερα.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Στα σοβαρά νέα της ημέρας και σε αγώνες με πραγματικό ενδιαφέρον, όπως με ενημερώνει ο πολεμικός (εεε.... σόρρυ, ποδοσφαιρικός θέλω να πω) ανταποκριτής από το Εθνικό Στάδιο Islay,  στον χτεσινό αγώνα - ντέρμπυ, παρά την σαφή εύνοια της διαιτησίας και τι σπρώξιμο, τα παλικάρια του Kilchoman FC νίκησαν  το παλαιό και κατεστημένο Bowmore με 3- 2 και έκαναν θετικό βήμα για την κατάκτηση του τυρφαθλήματος. Όπως βλέπουμε τα κοράκια έδωσαν και πέναλτυ στο Bowmore αλλά τα παλικάρια του Kilchoman το έπιασαν.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mallios said:

Στα σοβαρά νέα της ημέρας και σε αγώνες με πραγματικό ενδιαφέρον, όπως με ενημερώνει ο πολεμικός (εεε.... σόρρυ, ποδοσφαιρικός θέλω να πω) ανταποκριτής από το Εθνικό Στάδιο Islay,  στον χτεσινό αγώνα - ντέρμπυ, παρά την σαφή εύνοια της διαιτησίας και τι σπρώξιμο, τα παλικάρια του Kilchoman FC νίκησαν  το παλαιό και κατεστημένο Bowmore με 3- 2 και έκαναν θετικό βήμα για την κατάκτηση του τυρφαθλήματος. Όπως βλέπουμε τα κοράκια έδωσαν και πέναλτυ στο Bowmore αλλά τα παλικάρια του Kilchoman το έπιασαν.

 

 

Εγώ λέω να πάμε την επόμενη φορά να τα πούμε από κοντά με τους ρέφερι ώστε να μην ξανά υπάρχει κανένα πρόβλημα ?.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα θέλατε να κατακτήσει το Μουντιάλ;

1.-Γαλλία

06s9tronie1-thumb-large1479291716.jpg

2.-Βέλγιο

charles64.jpg

3-Αγγλία

200px-Theresa_May_UK_Home_Office_(croppe

4.-Κροατία

T4EXE6hu9mReJaKhuLem.jpg

 

Για να βοηθήσω την επιλογή σας, κάτω απο κάθε χώρα βρίσκεται ο/η Πρόεδρος/Πρωθυπουργός της χώρας. Η επιλογή είναι δική σας....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Βέλγιος πάντως, μου θυμίζει κάποιους από σας εδώ μέσα ........(ονόματα δε λέμε αλλά ξέρετε ποιοι είστε ....:biggrin1: :p)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Celtic said:

Αυτός ο Βέλγιος πάντως, μου θυμίζει κάποιους από σας εδώ μέσα ........(ονόματα δε λέμε αλλά ξέρετε ποιοι είστε ....:biggrin1: :p)

Βασικά με λίγη φαντασία ... και η τελευταία φώτο θα μπορούσε να ήταν μια τετράδα Los Globos... ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Celtic said:

Αυτός ο Βέλγιος πάντως, μου θυμίζει κάποιους από σας εδώ μέσα ........(ονόματα δε λέμε αλλά ξέρετε ποιοι είστε ....:biggrin1: :p)

Μακάρι να έλεγα ότι και η Κροατία θυμίζει κάποιους από σας εδώ μέσα -_-

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DMTK said:

Βασικά με λίγη φαντασία ... και η τελευταία φώτο θα μπορούσε να ήταν μια τετράδα Los Globos... ?

Αυτό δεν είναι φαντασία είναι θρίλερ επιστημονικής φαντασίας 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, thanasist said:

Μακάρι να έλεγα ότι και η Κροατία θυμίζει κάποιους από σας εδώ μέσα -_-

Ετσι όπως πάμε, σε λίγα χρόνια μπορεί και να στη θυμίζουμε, μια-δυό επεμβασούλες και η σίγουρη λύση της παραλιακής μας περιμένει...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DMTK said:

Ποιος θα θέλατε να κατακτήσει το Μουντιάλ;

1.-Γαλλία

06s9tronie1-thumb-large1479291716.jpg

2.-Βέλγιο

charles64.jpg

3-Αγγλία

200px-Theresa_May_UK_Home_Office_(croppe

4.-Κροατία

T4EXE6hu9mReJaKhuLem.jpg

 

Για να βοηθήσω την επιλογή σας, κάτω απο κάθε χώρα βρίσκεται ο/η Πρόεδρος/Πρωθυπουργός της χώρας. Η επιλογή είναι δική σας....

@DMTK fake news δεν είναι η πρόεδρος της Κροατίας αλλά η γκόμενά του Ice-T η Coco Austin 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DMTK said:

Η FIFA ζήτησε από τους τηλεοπτικούς σταθμούς να μη δείχνουν... καυτές παρουσίες στις κερκίδες

https://www.protothema.gr/moudial-2018/article/804614/moudial-2018-i-fifa-zitise-apo-tous-tileoptikous-stathmous-na-mi-deihnoun-kautes-parousies-stis-kerkides/

Ρε πανε καλα και εμεις τι θα κανουμε θα βλεπουμε τον FELAINI  :wacko:

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DUCATI13 said:

Ρε πανε καλα και εμεις τι θα κανουμε θα βλεπουμε τον FELAINI  :wacko:

 

Μπορείς να βλέπεις και τη τροχονόμο Βαρβάρα, το ίδιο είναι.... :wacko1:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2018 at 3:30 PM, DMTK said:

Top-10: Οι καλύτερες φανέλες στην ιστορία των Μουντιάλ

http://www.gazzetta.gr/specials/1229193/top-10-oi-kalyteres-faneles-stin-istoria-ton-moyntial

Η θα μπορουσες να βλεπεις και αυτο:biggrin1:

BRAZIL.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2018 at 12:56 AM, DUCATI13 said:

Αυτό είναι η απόλυτη ξενερα.?

αυτό όμως δεν είναι ξενέρα...

MVP στο γήπεδο ο Μόντριτς, MVP στην εξέδρα η Ιβάνα Κνολ

http://m.sport24.gr/viral/social-media/mvp-sto-ghpedo-o-montrits-mvp-sthn-eksedra-h-ivana-knol.5262272.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...