Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Ακούσατε ακούσατε χωριανοί (Gathering)


Recommended Posts

Μετά το συντριπτικό χτύπημα που ήταν για μένα η απόχη από τη σύναξη του Tomy, έχω να αναγγείλω κάτι:pooh_on_ball::

Την Κυριακή 18/7. στο γνωστό και μη εξαιρετέο AAW Γλυφάδας, θα εορατστούν καθυστερημένα τα γενέθλια μου και η γιορτή του Πέτρου. Θα ανοιχτεί ένα Bowmore 28 y.o., Duncan Taylor. 50.5%.

Παρακαλώ δηλώστε συμμετοχή και απαλείνετε τον πόνο μου που θα λείπω αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Το αν θα έρθω εξαρτάται από τον καιρό. Επειδή προγραμματίζουμε τριημεράκι με φίλους με φουσκωτό, αν ο καιρός είναι καλός (δεν έχει πάνω από 5 μποφώρ) δεν θα μπορέσω να έρθω στη μάζωξη. Αν πάλι έχει αέρα θα κάνω τα πάντα να είμαι εκεί. Θα ενημερώσω μέχρι την Παρασκευή το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ guys δεν θα μπορέσω καθότι μόλις σήμερα το πρωί ενημερώθηκα οτι κανονίστηκε την ίδια βραδυά reunion της τάξης του Λυκείου μου, που ήταν στα σκαριά εδώ και 2 βδομάδες......

Μy spirit, as the spirit of Islay, will be with you :drinks:

(αmbu δεν το μετακινείς το θέμα στις "εκδηλώσεις"; δεν κολλάει εδώ στις "ανακοινώσεις")

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το σκέφτηκα να το μετακινήσω. Αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρος ότι είναι είτε φορουμική είτε ...εταιρική εκδήλωση, το έβαλα εδώ. Δεν την οργανώνω ούτε μόνος μου, ούτε σπίτι μου.

Link to comment
Share on other sites

είτε forumική είτε όχι, εγώ θα έρθω.

έχω πήξει τόσο πολύ που θα χαρώ πολύ να δω λίγο κόσμο.

τι ώρα ερχόμαστε (περίπου);

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το σκέφτηκα να το μετακινήσω. Αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρος ότι είναι είτε φορουμική είτε ...εταιρική εκδήλωση, το έβαλα εδώ. Δεν την οργανώνω ούτε μόνος μου, ούτε σπίτι μου.

To θέμα είναι που "κολλάει" περισσότερο να δημοσιευτεί, και κατα τη γνώμη μου η ενότητα "ανακοινώσεις του whiskyforum" δεν είναι η πλέον κατάλληλη.

Ας δημιουργηθεί από κάποιον Διαχειριστή μια τρίτη υποενότητα στην κατηγορία "Εκδηλώσεις" που θα ονομαστεί "Άλλες εκδηλώσεις" ή "Εκδηλώσεις εκτός φόρουμ-hmws", είναι ότι καλύτερο και αναγκαίο.

Link to comment
Share on other sites

McMendorChariz και Ambu,

να είστε πάντα καλά guys, να έχετε καλούς φίλους να σας ξεματιάζουν σε κάθε πρόβλημα και όλα δεξιά!

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση και tasting.

c u sun

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...