Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Του Corry Vreckan το συναπάντημα - τα λέμε Ζάχο στις 27 Ιουλίου στις 9 το βράδυ!


Του Corry Vreckan το συναπάντημα  

9 members have voted

  1. 1. Ποια μέρα σας βολεύει!

    • 25 Ιουλίου
    • 26 Ιουλίου
    • 27 Ιουλίου

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Λοιπόν ο αγαπητός @Corry Vreckan έρχεται στις 24 Ιουλίου στην Ελλάδα οπότε, βουρ για Ζάχο!

Οι ημερομηνίες είναι λίγο δύσκολες, θα ανοιχτεί Poll και βάλτε ότι σας βολεύει. 

Μέχρι τώρα ειμαστε :

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω ότι σε τέτοια polls πρέπει να προστίθενται και άλλες επιλογές, όπως :"Με βολεύουν και οι 3 ημερομηνίες", "Δεν μπορώ καμία από τις 3 ημερομηνίες". Ιδανικά θα είχε και τους συνδυασμούς ανά 2, αλλά μετά μεγαλώνει πολύ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θα λείπω από 25 έως και 31 Ιουλίου. @Corry Vreckan θα είμαι Αθήνα το μεγαλύτερο διάστημα του Αυγούστου (εκτός της τελευταίας εβδομάδας) οπότε πιστεύω θα τα πούμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να το πούμε για 27 που βολεύει και τον @Wisdom ? Γιατι βλέπω οτι οι περισσότεροι δεν έχουν θέμα με την ημερομηνία αυτή. 

Και πρέπει να το δούμε σιγά σιγά να γίνουν και οι προετοιμασίες

 

  • Thanks 1
  • YES 1
Link to comment
Share on other sites

Boyzzz προτεραιότητα έχει ο @Wisdom που δεν τα έχει καταφέρει μέχρι τώρα.

27 έχει γενέθλια ο Πανουλης, όποτε είμαι εκτός, αλλά θα βρεθώ με @Corry Vreckanτον Αύγουστο στον Ζάχο.

Οπότε το φιξαρουμε για 27, κανένα θέμα.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mallios said:

Boyzzz προτεραιότητα έχει ο @Wisdom που δεν τα έχει καταφέρει μέχρι τώρα.

27 έχει γενέθλια ο Πανουλης, όποτε είμαι εκτός, αλλά θα βρεθώ με @Corry Vreckanτον Αύγουστο στον Ζάχο.

Οπότε το φιξαρουμε για 27, κανένα θέμα.

Γιατί δεν έρχεστε οικογενειακά στον Ζάχο να γιορτάσουμε τον Πανούλη όλοι μαζί?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, SimoG said:

Γιατί δεν έρχεστε οικογενειακά στον Ζάχο να γιορτάσουμε τον Πανούλη όλοι μαζί?

Μου πέρασε από το μυαλό, αλλά θα πρέπει κάποιος να με κοιμήσει σπίτι του μετά.

Ο νονός του Πάνου είναι Παντελής, γιορτάζει την ίδια μέρα, οπότε... κάθε χρόνο είναι standard η έξοδος.

Μακάρι να μπορούσα.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mallios said:

Μου πέρασε από το μυαλό, αλλά θα πρέπει κάποιος να με κοιμήσει σπίτι του μετά.

Ο νονός του Πάνου είναι Παντελής, γιορτάζει την ίδια μέρα, οπότε... κάθε χρόνο είναι standard η έξοδος.

Μακάρι να μπορούσα.

Θα κλείσετε ένα τραπέζι δικο σας εκει και θα εισαι πασπαρτου απλα

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mallios said:

Ο νονός του Πάνου είναι Παντελής, γιορτάζει την ίδια μέρα, οπότε... κάθε χρόνο είναι standard η έξοδος.

Να δεις που ο Παντελής φέτος θα έχει κανονίσει διακοπές εκείνη την περίοδο, έτσι για αλλαγή βρε παιδί μου.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mallios said:

Μου πέρασε από το μυαλό, αλλά θα πρέπει κάποιος να με κοιμήσει σπίτι του μετά.

Ο νονός του Πάνου είναι Παντελής, γιορτάζει την ίδια μέρα, οπότε... κάθε χρόνο είναι standard η έξοδος.

Μακάρι να μπορούσα.

Ας έρθει ο Παντελής και δεν χρειάζεται να μας κεράσει!

Link to comment
Share on other sites

Ψηφίστε πάνω όσοι θελουν να έρθουν,  την ημερομηνία ή ημερομηνίες που βολεύουν. Με την πλειοψηφία οφείλουμε να πάμε, αυτό είναι πάντα το πιο δίκαιο και εύκολο προκειμένου να μην υπάρχει και κανένα θέμα διακρίσεων. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ψηφίζω γιατι δεν έχει νόημα, δεν θα αλλάξει κάτι. Θεωρητικά δεν έχω θέμα με κάποια από τις 3 ημερομηνίες, πρακτικά ίσως να έχω, είναι μυστήρια και κοπιαστική περίοδος που τρέχω γενικώς. Ούτε κι εγώ έχω καταφέρει ως τώρα να έρθω Ζάχο, οπότε είναι απωθημένο.

Θεωρώ οτι τον πρώτο λόγο στην ημέρα επιλογής πρέπει να τον έχει ο @Corry Vreckan

  • YES 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Celtic said:

Θεωρώ οτι τον πρώτο λόγο στην ημέρα επιλογής πρέπει να τον έχει ο @Corry Vreckan

Ο Corry Vreckan απ την άλλη επειδή δεν έχει πρόβλημα με τις ημερομηνίες, θα εμπιστευτεί τις δημοκρατικές διαδικασίες όποτε περιμένουμε μέχρι την άλλη εβδομάδα να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι στις ψηφοφορίες. Εαν όχι σύμφωνα με τα σημερινά δεδομένα νικήτρια μέρα ανακηρύσσεται  η 26 Ιουλίου. Οποτε ψηφίστε όσοι δεν ψηφίσατε γιατί την άλλη εβδομάδα πρέπει να πάρω Ζάχο να κλείσω. @malliosΤο deadline ειναι οκ η καλυτερα νωριτερα ωστε να επισημοποιηθει η συναντηση;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

   image.png image.png   image.png

 

Νομίζω βλέποντας τα αποτελέσματα και με δεδομένα για εμένα ότι εφόσον μπορεί ο @Celtic στις 27 και η ίδια ημερομηνία είναι και η μόνη εφικτή για τον @Wisdom, το πιο ορθολογικό (αποψή μου πάντα) είναι να γίνει στις 27.

Ζάχο έχω πάει αρκετές φορές και θα ξαναπάμε τον Αύγουστο με τον @Corry Vreckan σίγουρα (εννοείται και με όσα παιδιά μπορούν επίσης). 

Link to comment
Share on other sites

  • apo21 featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...