Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Εράσμου, των Δεδηλωμένων Αρχών προστάτη, το συναπάντημα.


Recommended Posts

Υπενθυμίζω ότι χρωστάμε από την προηγούμενη φορά, ένα κέρασμα στον thanasist, επειδή κατα τη ψηφοφορία είχε αναδειχθεί νικητής.

Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω και εγώ με την σειρά μου ότι από την μάζωξη Πελοπίδα και πυνδαρου είχα ζητήσει δείγματα από όλους τους παρευρισκόμενους επειδή τότε ήμουν με αντιβίωση δυστυχώς δυστυχώς .

Αντε να δω θα με θυμηθείτε αύριο ;:unknw:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DUCATI13 said:

Υπενθυμίζω και εγώ με την σειρά μου ότι από την μάζωξη Πελοπίδα και πυνδαρου είχα ζητήσει δείγματα από όλους τους παρευρισκόμενους επειδή τότε ήμουν με αντιβίωση δυστυχώς δυστυχώς .

Αντε να δω θα με θυμηθείτε αύριο ;:unknw:

Αμάν με αυτά τα ονόματα.  Πότε ήταν αυτό?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία σημαντική βραδιά αφού υπήρξε επίθεση από μελισσούλες αλλά καταφέραμε να γλυτώσουμε. Πριν αναφερθώ στα ποτά και στην νοθεία που έκανε ο @Wisdom δίνοντας  σε άνθρωπο που δεν πίνει peated να μας πει την άποψή του για το PC... και ενώ είχα νικήσει με μία ψήφο διαφορά (για να μην πω ότι διαρκώς προσπαθούσε να επηρρεάσει το αποτέλεσμα κατηγορώντας το PC). :tongue:  :D  8P θέλω να πω ότι επανήρθε λίγο η ώριμη ανωριμότητά μας και νομίζω ότι ο αριθμός 6 είναι μια χαρά για μια εκδήλωση 3 ωρών κλπ.

Στα περίεργα της ημέρας, μία γυναικεία φωνή από το μπαλκόνι από την Πίνουμε Υπέυθυνα Συνοδηγό η οποία φωνάζει άσε με να μπω στο σπίτι αλλά εγώ πεισματικά αρνούμαι αν δεν μάθω τι έλεγε 1 ώρα με τον @sir mihas :lol:

Τέλος, (προσωρινά) πρέπει να επισημάνουμε ότι με το που μπήκαν οι αρχές μας, ΔΕΝ κέρδισε ο @thanasist στην ψηφοφορία και υπήρχε και ντέρμπυ ανάμεσα σε εμφιιαλώσεις. Τυχαίο?! Δεν νομίζω! :iiam:   :laugh4:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mallios said:

Μία σημαντική βραδιά αφού υπήρξε επίθεση από μελισσούλες αλλά καταφέραμε να γλυτώσουμε. Πριν αναφερθώ στα ποτά και στην νοθεία που έκανε ο @Wisdom δίνοντας  σε άνθρωπο που δεν πίνει peated να μας πει την άποψή του για το PC... και ενώ είχα νικήσει με μία ψήφο διαφορά (για να μην πω ότι διαρκώς προσπαθούσε να επηρρεάσει το αποτέλεσμα κατηγορώντας το PC). :tongue:  :D  8P θέλω να πω ότι επανήρθε λίγο η ώριμη ανωριμότητά μας και νομίζω ότι ο αριθμός 6 είναι μια χαρά για μια εκδήλωση 3 ωρών κλπ.

Στα περίεργα της ημέρας, μία γυναικεία φωνή από το μπαλκόνι από την Πίνουμε Υπέυθυνα Συνοδηγό η οποία φωνάζει άσε με να μπω στο σπίτι αλλά εγώ πεισματικά αρνούμαι αν δεν μάθω τι έλεγε 1 ώρα με τον @sir mihas :lol:

Τέλος, (προσωρινά) πρέπει να επισημάνουμε ότι με το που μπήκαν οι αρχές μας, ΔΕΝ κέρδισε ο @thanasist στην ψηφοφορία και υπήρχε και ντέρμπυ ανάμεσα σε εμφιιαλώσεις. Τυχαίο?! Δεν νομίζω! :iiam:   :laugh4:

Για να καταλάβεις τι έλεγε ο  @sir mihas λίγο δύσκολο γιατί πολύ απλά τις υπνωτίζει με τα λεγόμενα του και μετά ούτε οι ίδιες δεν θυμούνται :vampire:

Το έχει πάει σε άλλο επίπεδο όπως και ο @Wisdom πως τα κατάφερε πάλι.:hi:

Και από την άλλη ο γνωστός μπαχαλακιας ?????? δεν μίλαγε ήταν πολύ χαλαρός.:lol:

Γενικά όμως ήτανε πολύ ωραία η βραδιά και η παρέα καταπληκτική όπως πάντα.

Καλή συνέχεια σε όλους.:)

--
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mallios said:

Μία σημαντική βραδιά αφού υπήρξε επίθεση από μελισσούλες αλλά καταφέραμε να γλυτώσουμε. Πριν αναφερθώ στα ποτά και στην νοθεία που έκανε ο @Wisdom δίνοντας  σε άνθρωπο που δεν πίνει peated να μας πει την άποψή του για το PC... και ενώ είχα νικήσει με μία ψήφο διαφορά (για να μην πω ότι διαρκώς προσπαθούσε να επηρρεάσει το αποτέλεσμα κατηγορώντας το PC). :tongue:  :D  8P θέλω να πω ότι επανήρθε λίγο η ώριμη ανωριμότητά μας και νομίζω ότι ο αριθμός 6 είναι μια χαρά για μια εκδήλωση 3 ωρών κλπ.

Στα περίεργα της ημέρας, μία γυναικεία φωνή από το μπαλκόνι από την Πίνουμε Υπέυθυνα Συνοδηγό η οποία φωνάζει άσε με να μπω στο σπίτι αλλά εγώ πεισματικά αρνούμαι αν δεν μάθω τι έλεγε 1 ώρα με τον @sir mihas :lol:

Τέλος, (προσωρινά) πρέπει να επισημάνουμε ότι με το που μπήκαν οι αρχές μας, ΔΕΝ κέρδισε ο @thanasist στην ψηφοφορία και υπήρχε και ντέρμπυ ανάμεσα σε εμφιιαλώσεις. Τυχαίο?! Δεν νομίζω! :iiam:   :laugh4:

Ξαναδοκιμάζοντας άμα τη επιστροφή μου στο σπίτι, το pc το οποίο και δεν δοκίμασα στη συνάντηση γιατί δεν πρόλαβα αλλά και γιατί το είχα ανοιχτό στο σπίτι, θεωρώ ότι έσφαλα δίδοντας την ψήφο μου εις το hazelburn μιας και αμφιταλαντευόμουνα ανάμεσα σε αυτά τα δύο. Η αλήθεια είναι ότι δεν παρόλο που ήταν ιδιαίτερα ευχάριστο (αν και δεν είμαι οπάδος των triple distilled) , δεν βρήκα στο hazelburn στοιχεία που να το αναδεικνύουν σε κάτι πιο πολύπλοκο και να το καθιστούν έτσι δικαιολογημένο αντίπαλο του pc το οποίο αν και δεν είναι η πιο επιτυχημένη εμφιάλωση που θα μπορούσε να δικαιολογήσει και την ελαφρώς τσιμπημένη τιμούλα του εν τούτοις είναι πιο πολύπλοκο και μου άρεσε εν τέλει περισσότερο.

Πλην όμως οφείλω να ευχαριστήσω τον @Celtic που φέρνει εμφιαλώσεις που λόγω της παράξενης νοοτροοπίας περί συλλεκτικότητας έχουν πάρει την ανιούσα και δεν θαότι θα ήταν συνετή η αγορά τους με τις τωρινές - τρέχουσες τιμές στο χρηματιστήριο αξιών των whik(e)y.

To Glen Grant πολύ ευχάριστο επίσης. 

Για τα άλλα δύο θα αρκεσθώ να ευχαριστήσω τους προσφέροντες για το κέρασμά τους, χωρίς παρεξήγηση ελπίζω.

Επέλεξα αυτό που έφερα εδώ και μέρες με δεδομένες τις τότε καιρικές συνθήκες (ζέστη)  και επειδή εδώ και πολύ καιρό ήθελα να το δοκιμάσω και ο ίδιος. Οι χθεσινές όμως καιρικές συνθήκες κάλλιστα προσφέρονταν για κάτι πιο δυνατό σε ABV και αίσθηση γενικά και ίσως θα έπρεπε εν τέλει να έχω επιλέξει κάτι διαφορετικό. Ελπίζω, ασχέτως ανα κέρδισε ή όχι να σας άρεσε πάντως :) μιας και αυτός είναι πάντα ο πρωταρχικός μου στόχος κατά τη διαδικασία επιλογής.

Χάρηκα που σας είδα για όσο σας είδα μιας και πολλούς είχα πολύ καιρό να σας δω και ελπίζω να μην υπάρξει λόγος να μην σας ξαναδώ την επόμενη φορά.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος κάτι; Αφού είχατε όρεξη για κουβέντα, γιατί έπρεπε να συζητάμε όλα τα θέματα (γυμνιστές, τρανς, κανόνες forum κλπ) επι μια ώρα όρθιοι στο πεζοδρόμιο ρε παιδιά; :lol: η καρέκλα δε σας εμπνέει ε; και ήμουν και φορτωμένος σαν το γαιδούρι (3 μπουκάλια και 15 δείγματα... thanks @McRookie ) 

Ευτυχώς είχε μια σχετική δροσιά χθες και δεν ψηθήκαμε. Όλα τα αποστάγματα είχαν το δικό τους ενδιαφέρον (αναμένουμε σχετική λίστα από @SimoG) και ευχαριστώ όλα τα παιδιά για τα κεράσματα που προσέφεραν, αλλά και όλα τα παιδιά, ζουζούνια, έντομα, αρκούδες κλπ που συμμετείχαν για την ωραία παρέα και τη συζήτηση (απλά απ την άλλη φορά ότι θέμα έχουμε, να το συζητάμε καθήμενοι παρακαλώ, τα πεζοδρόμια χρησιμεύουν δια τη διέλευσις των πεζοπόρων.....:p)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DMTK said:

Αφού είχατε όρεξη για κουβέντα, γιατί έπρεπε να συζητάμε όλα τα θέματα (γυμνιστές, τρανς, κανόνες forum κλπ) επι μια ώρα όρθιοι στο πεζοδρόμιο ρε παιδιά;

Να λες κι ευχαριστώ που έφυγες με @SimoG. Εμείς κάναμε άλλη μια στάση ζωηρού διαλόγου με @sir mihas , @Ρένα και [δεν έχω ακόμα nickname γιατί δεν με αφήνει το forum να κάνω εγγραφή] Δημήτρη που κράτησε κι αυτή κανά μισάωρο.

Ενημερώνω ότι από τον λογαριασμό περίσσεψαν χθες 18 ευρώ, τα οποία κατόπιν σύσκεψης αποφασίστηκε να τα καταθέσω στο ταμείο HMWS.

Κριτική για whiskies και λοιπές εντυπώσεις αφού αναρτηθεί η σχετική λίστα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Wisdom said:

Να λες κι ευχαριστώ που έφυγες με @SimoG. Εμείς κάναμε άλλη μια στάση ζωηρού διαλόγου με @sir mihas , @Ρένα και [δεν έχω ακόμα nickname γιατί δεν με αφήνει το forum να κάνω εγγραφή] Δημήτρη που κράτησε κι αυτή κανά μισάωρο.

Τι θέμα είχε ο ζωηρός διάλογος; "Περιπέτειες στα Μάταλα"; 8P

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Tassos Roubeidis said:

Μία φορά δεν μπόρεσα να έρθω και δεν βγάλατε ούτε μια φωτογραφία ρε γαμωτο :unknw::D

αμα λείπει ο επίσημος φωτογράφος μας, φωτογραφίες γιοκ :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Tassos Roubeidis said:

Μία φορά δεν μπόρεσα να έρθω και δεν βγάλατε ούτε μια φωτογραφία ρε γαμωτο :unknw::D

Που εισαι ρε παιδι μου ?

Και περιμενα λεω ποτε θα σκασει μυτη.:unknw:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δυνατή βραδυά από όλες τις οπτικές, με κόντρες και διαξιφισμούς, πάντα πολιτισμένα φυσικά, ειδικά ανάμεσα σε όσους μείναμε μέχρι τέλους. Δεν είναι κακό, χρειάζεται που και που μια κάποια ένταση να αλατίζει τις συζητήσεις μας, κι όχι μόνο τους ουρανίσκους μας, που φυσικά, για άλλη μια φορά δέχτηκαν την ανάλογη περιποίηση.......τα καλύτερα ήταν το....Octomore-φάντασμα (Port Charlotte that is) και το ...Mortlach-φάντασμα Νο2 (Longmorn that is) ......:lol:, έτσι @DUCATI13 ????:lol: 

Χάρηκα που ξαναείδα γνωστές παλιόφατσες, που γνώρισα κι εγώ την Lady @Ρένα, που μας τίμησε με την παρουσία του, συνοδεία κεφάτης μελισσούλας...ο φίλος @o_koulos από τα πιο μακρινά, και ο ...φαντομάς 'αναρχικός' @Dundonian.....Kρίμα που είχαμε αισθητές απουσίες, αλλά το μέλλον μας ανήκει.....(...τι γράφω πάλι ο π..στης :lol:)

Ευχαριστώ όλους τους παρευρισκόμενους, ειδικότερα τον @mallios που ήταν ο "διοργανωτής" της συγκέντρωσης, και τα κατάφερε περίφημα όπως πάντα.

Να είστε όλοι καλά μέχρι την επόμενη, και να περάσουμε ακόμα καλύτερα.

ΥΓ @Tassos Roubeidis μπορεί να μην τραβήξαμε τόσο καλές σαν τις δικές σου φωτό, αλλά έχω την εντύπωση οτι κάποιος κ. @SimoG κάτι θα εμφανίσει.....υπομονή.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Το line up της συγκέντρωσης ενώ για πρώτη φορά φαίνονται τα τεκμήρια για την παρουσία της μελισσούλας αλλά και άγνωστης κυρίας (Πίνουμε Υπέυθυνα Οδηγός) καθώς και του τσαντακίου το οποιο με τόσο χάρη κρατούσε ο @sir mihas

20180618_212440.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Aν εξαιρέσω το Altore, που θα το χαρακτηρίσω αδιάφορο, όλα τα υπόλοιπα ήταν πολύ καλά!

Ψήφισα την Καρλότα CC:01 ως καλύτερο, ίσως και παρασυρόμενος από την τυρφολαγνεία μου, γιατί η αλήθεια είναι οτι την καλύτερη εντύπωση μου την έκανε το Longmorn 1992 από WemyssMalts του @thanasist, ειδικά το άρωμα του ηταν φοβερό. Το Woodford του @DUCATI13 είναι από τις αγαπημένες μπερμπονιές, και το GG του @DMTK ήταν πάρα πολύ αξιόλογο.

Απορώ πως κέρδισε τελικά το Hazelburn, φυσικά και ήταν ωραίο, και ότι έμεινε θα μου κρατήσει ιδανική συντροφιά το καλοκαίρι, αλλά δεν θα το έβαζα πάνω από το Longmorn τουλάχιστον.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με καθυστέρηση και χωρίς εγκυμοσύνη...

Malt Whisky Tasting Night 18/06/18

1. Altore Reserve Moresca, 8yo, 40%, Pure Malt
2. Woodford Reserve Distiller's Select 45.2%, Batch:20, Bottle No: 09036 
3. Glen Grant 2008 (bottled 2017), Gordon & MacPhail, 43%
4. Hazelburn 10yo, 50.1%, Rundlets & Kilderkins, Distilled: Nov.2003
5. Longmorn Vintage 1992, 46%, Wemyss Malts Persian Anise, Bottled 2016, Cask Type: Hogshead
6. Port Charlotte 2007 CC:01, 8yo, 57.8%, Heavily Peated
 

Τρέχοντας... Συμπάθησα το Woodford Reserve, μου άρεσαν Hazelburn & Longmorn.

Ήταν πολύ ωραία, ευχαριστώ πολύ όλους!

Θα στείλω και 2 φωτο, η μια είναι καλλιτεχνική και βοήθησε ο @tomy

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/6/2018 at 9:27 AM, mallios said:

μία γυναικεία φωνή από το μπαλκόνι από την Πίνουμε Υπέυθυνα Συνοδηγό

η Πινουμε Υπευθυνα Οδηγος εχει καμια σχεση με την Πινουμε Υπευθυνα Συνοδηγο; :tongue:

On 19/6/2018 at 12:31 PM, DUCATI13 said:

ο @Wisdom πως τα κατάφερε πάλι

γραμματεας...ταμιας... πολυσχιδης και ανεξαντλητος !

On 19/6/2018 at 4:06 PM, DMTK said:

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος κάτι; Αφού είχατε όρεξη για κουβέντα, γιατί έπρεπε να συζητάμε όλα τα θέματα (γυμνιστές, τρανς, κανόνες forum κλπ) επι μια ώρα όρθιοι στο πεζοδρόμιο ρε παιδιά; :lol: η καρέκλα δε σας εμπνέει ε;

ετσι για την αλητεια...:tongue: (βεβαια εγινε συζητηση και στις καρεκλες...που ησουν;) 

On 19/6/2018 at 7:19 PM, Wisdom said:

Να λες κι ευχαριστώ που έφυγες με @SimoG. Εμείς κάναμε άλλη μια στάση ζωηρού διαλόγου με @sir mihas , @Ρένα και [δεν έχω ακόμα nickname γιατί δεν με αφήνει το forum να κάνω εγγραφή] Δημήτρη που κράτησε κι αυτή κανά μισάωρο.

εγω περα απο τη συζητηση εκει, σκαναρα και ολες τις αφισες του θεατρου εκει μπροστα ;)

On 19/6/2018 at 11:30 PM, Celtic said:

Δυνατή βραδυά από όλες τις οπτικές, με κόντρες και διαξιφισμούς, πάντα πολιτισμένα φυσικά, ειδικά ανάμεσα σε όσους μείναμε μέχρι τέλους. Δεν είναι κακό,

"Ce que je cherche dans la parole, c' est la reponse de l' autre" - Jacques Lacan

(Αυτο που ψαχνω στην ομιλια, ειναι η απαντηση του αλλου)...νομιζω ολοι μας :)

 

Προσωπικη λοιπον αποτιμηση της βραδιας : χαρηκα που δεν πηγα στη συναυλια των Στερεο Νοβα :turned:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κλέβοντας τη λίστα του @SimoG:

  1. Altore Reserve Moresca, 8yo, 40%, Pure Malt by @sir mihas - Ωραία αρώματα στη μύτη, λίγο 'νερωμένο' στο στόμα, πίνεται όμως πολύ ευχάριστα. Not bad.
  2. Woodford Reserve Distiller's Select Kentucky Straight Bourbon 45.2%, Batch:20, Bottle No: 09036 by @DUCATI13 - Πολύ ωραία μύτη, μπερμπονίλα στο στόμα, βγάζει πολύ έντονο καφέ στην επίγευση, κάτι που προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου.
  3. Glen Grant 2008 (bottled 2017), Gordon & MacPhail, 43% by @DMTK - Ένα κλασικό Speysider με ωραία μύτη και αρκετά ισορροπημένο
  4. Hazelburn 10yo (11/2003-1/2014), 50.1%, Rundlets & Kilderkins by @Celtic - Ο τελικός νικητής της βραδιάς. Ένα πολύ καλό malt με έντονο αλάτι, πιπέρι και μπαχαρικά. Εγώ ανακάλυψα και καμουφλαρισμένες νότες τύρφης για τις οποίες είχαμε διαφωνία με Celtic.
  5. Longmorn Vintage 1992, 46%, Wemyss Malts Persian Anise, Bottled 2016, Cask Type: Hogshead by @thanasist - Πολύ έντονα φρούτα στη μύτη, κίτρο, αχλάδι, νεράτζι. Ισορροπημένο και ευχάριστο.
  6. Port Charlotte 2007 CC:01, 8yo, 57.8%, Heavily Peated by @mallios - Στη μύτη σταχτοδοχείο που δεν πλύθηκε καλά. Καλό whisky αλλά με υπερβολική τύρφη για τα δικά μου γούστα. Για να γίνω πιο σαφής, η καλή τύρφη δίνει μια λιμανίσια ζεστασιά στο whisky. Η κακή τύρφη ταγκιάζει το στόμα και αφήνει αίσθηση με βαριά ανάσα καπνιστή. Καμουφλαρισμένο Octomore. Μου έκανε εντύπωση που ισοψήφισε με το εξαιρετικό Hazelburn. Μάλλον έχουμε περισσότερους peat freaks στην παρέα από όσους νομίζαμε.

Κατά τα λοιπά, οφείλω να ομολογήσω ότι η συγκεκριμένη συνάντηση δεν είχε καμία σχέση με την προηγούμενη στην οποία έλειπαν οι  @mallios, @tomy, @o_koulos και @Celtic. Από την άλλη ήταν παραπάνω από αισθητές οι απουσίες των @Tassos Roubeidis και @zoubov. Χάρηκα που είδα μετά από πολύ καιρό τη γλυκύτατη Χαρά, αν και στενοχωρήθηκα που ήρθε άνευ των πεντανόστιμων καναπεδακίων της. Επίσης χάρηκα πολύ που γνώρισα τη Μελισσούλα του @o_koulos. Όλα τα λεφτά η πλάκα που έκανε ο @o_koulos στους θεατές του αγώνα Αγγλία-Τυνησία επειδή στο κινητό του έβλεπε πιο γρήγορα τα γκολ από ό,τι αυτοί στην τηλεόραση. Ενδιαφέρουσα η έντονη συζήτηση στο τέλος για κοινωνικά θέματα με πανσπερμία διαφορετικών απόψεων. Η @Ρένα πάντως με αξιομνημόνευτη αντοχή και ηρεμία κατάφερε και υπέμεινε τις άκομψες επιθέσεις μας για τις απόψεις της. Προσωπικά χαίρομαι πολύ να διαφωνώ με άτομα που και επιχειρήματα έχουν και διατηρούν την ψυχραιμία τους στην έντονη συζήτηση. Έφυγε ο @Dundonian και ξαναγύρισε και πάλι εκεί ήμασταν να έχουμε τον @DMTK να ξεροσταλιάζει όρθιος και κατάκοπος. Τέλος, συζητήσαμε αρκετά με @sir mihas σχετικά με τις ενστάσεις του για τους νέους κανονισμούς συναντήσεων και κυρίως για τον τρόπο που αυτοί θεσπίστηκαν.

Με το καλό η επόμενη μάζωξη!

ΥΓ. Free Dimitris! Αφήστε το παιδί να μπει στο forum επιτέλους :tongue:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wisdom said:

ΥΓ. Free Dimitris! Αφήστε το παιδί να μπει στο forum επιτέλους :tongue:

Boyzzz δεν μπορώ να τον βρω στο admin board. Ας επικοινωνήσει κάποιος μαζί του να μας πει τι nickname ή mail έχει δώσει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ρένα said:

ετσι για την αλητεια...:tongue: (βεβαια εγινε συζητηση και στις καρεκλες...που ησουν;) 

 

1 hour ago, Wisdom said:

@DMTK να ξεροσταλιάζει όρθιος και κατάκοπος.

η αλήθεια είναι ότι ήμουν λίγο κουρασμένος (μπορείς να το πεις και κοιμόμουν όρθιος Ρένα...) αλλά οι συναντήσεις του forum δεν χάνονται αμαχητί....;)

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...