Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

BLIND SAMPLES GAME #5 - ΓΕΝΙΚΑ


Celtic

Recommended Posts

Τώρα κάνω το tasting, αλλά κρατάω χειρόγραφες σημειώσεις και θα τις καθαρογράψω αύριο (πιο σωστά σήμερα Παρασκευή). Ελπίζω να προλάβω πριν το απόγευμα, γιατί μετά έχει … εγκαίνια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι ενώ αναμένουμε τον @Islaynder για την αποκάλυψη, από αύριο μπορείτε ελεύθερα να γράψετε τις εντυπώσεις σας για το δικό μου δείγμα. Όποιος το δοκιμάσει πρώτος ανοίγει το topic!

  • Like 2
  • YES 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Κι ενώ διανύουμε την νύχτα του Samhain, της μετάβασης από το καλοκαίρι στον χειμώνα, από τον ήλιο και το φως στο σκοτεινό μισό της χρονιάς, με την έναρξη του Κέλτικου Νέου Έτους αύριο, θα γίνει και η αποκάλυψη του δείγματος μου.

Και σπεύδουμε να δοκιμάσουμε το δείγμα του @apo21 !!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
14 hours ago, Celtic said:

Καλπάσαμε τα μισά του Νοέμβρη, και ο @apo21 περιμένει με αγωνία να μας ρίξει στον κουβά! :biggrin1:

@Makis @Wisdom @SimoG @valasios

Αύριο βράδυ τον ξεβρακωνω.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chrisous said:

Ποιος να έμεινε άραγε 🙄🤔😋

Δυσκολάκι.... θα έλεγα ο @SimoG αλλά δεν τα συνηθίζει αυτά. Μπορώ να έχω λίγο χρόνο να το σκεφτώ?!

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δοκιμάσει 2-3 μέρες τώρα αλλά δεν έχω βρει χρόνο να σας γράψω. Δεν είναι δηλαδή ότι σας γράφω, σήμερα λοιπόν θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Φέτος το game έχει κάτι από Μουντιάλ. Το μεγάλο φαβορί, η Βραζιλία (@Wisdom) αποκλείστηκε, κάτι λιγότερο από 1 εβδομάδα έχει μείνει και βλέπω μεγάλο τελικό Γαλλία-Αργεντινή (@valasios- @SimoG), κι ας μπήκε σφήνα το outsider Μαρόκο @apo21 !!!

:biggrin1:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Celtic said:

Φέτος το game έχει κάτι από Μουντιάλ. Το μεγάλο φαβορί, η Βραζιλία (@Wisdom) αποκλείστηκε, κάτι λιγότερο από 1 εβδομάδα έχει μείνει και βλέπω μεγάλο τελικό Γαλλία-Αργεντινή (@valasios- @SimoG), κι ας μπήκε σφήνα το outsider Μαρόκο @apo21 !!!

:biggrin1:

Το έχω χαλαρά το παιχνίδι!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Wisdom said:

Φαβορί της πλάκας όλοι αυτοί, επειδή λείπει από τον διαγωνισμό το all time classic φαβορί Ιταλία ( @giorgos ). Πάσχα θα πιάναμε για πλάκα.

Μιλάμε πάντα για εντός ορίων

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...