Jump to content
  • Welcome to our whiskyforum

    Dear Guest,

    On behalf of whiskyforum.gr and Hellenic Malt Whisky Society, we would like to thank you for visiting our forum. Feel free to navigate to our forum and enjoy content and topics. Always remember that our forum is free for all and if you share the same passion or you just want to be informed about whisky, you are more than welcome to join us!

    forum21.png

    Slainte!

Δωρεά νο1 - Δίπλα στα παιδιά που έχουν ανάγκη - Στηρίζουμε τον σύλλογο Ιππόκαμπος ΑμεΑ - Charity bottle


Recommended Posts

9 minutes ago, Corry Vreckan said:

Καλησπέρα! Το 36 και το 48 παρακαλώ!

Σορρυ @Corry Vreckan , γράφαμε ακριβώς την ίδια στιγμή, αλλά χρονικά είχα πάρει αρκερά πριν τα νούμερα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιο νούμερο μείνει τελευταίο.

Συγχαρητήρια, αλλά ας μου επιτραπεί να διαφωνήσω με τη διαδικασία σε 2 σημεία, ενα αυτο με τους 'τηλεφωνικους' λαχνούς, και 2ο αυτό που γράφει κι ο @Wisdom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Σε ότι αφορά σε @Corry Vreckan και @Costas Sariyiannis η διαδικασία είναι απλή

image.png

image.png

 

και ο δαίμονας του forum έβγαλε σε σειρά πρώτο τον @Corry Vreckan (η σειρά εμφανίζεται στο forum από κάτω - παλαιότερο σχόλιο - προς πάνω - νεώτερο)

Μy bad, τα νούμερα πάνε με την αρχική δήλωση οπότε γίνεται η διόρθωση και έχουμε το 48 κανονικά στον @Corry Vreckan και το 47 στον @Costas Sariyiannis 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε όλους για την συμμετοχή!

image.png

(όπως βγαίνουν στον πίνακα η σειρά)

@Wisdom @Alkisd8 @prowler86 @Makis @Islaynder @tolisrocks @Leftis @Arkon @DMTK @SimoG @DUCATI13 @Chrisous @Chris84 @apo21 @Dino Eco @nek @Benjor @D.M. @DMTK @Celtic @thanasist @Theodore @Maria Kyraleou @Corry Vreckan @Spiritwalker @Costas Sariyiannis @anspan ευχαριστούμε και θα ενημερωθείτε για τον λογαριασμό της HMWS ώστε να γίνει η κατάθεση εκ μέρους σας.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα...δυστυχώς δεν πρόλαβα αλλά χαίρομαι που μαζεύτηκαν τόσα χρήματα για καλό σκοπό! Μπράβο στο HMWS και στον @mallios για την πρωτοβουλία. Ίσως να έχει νόημα να κάνουμε και δεύτερη κληρωτίδα??? Λέω εγώ τώρα....

  • Like 1
  • YES 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stelios Per said:

Δεν προλαβα απο οτι καταλαβαινω

 

3 hours ago, Greekpeat said:

Τώρα το είδα...δυστυχώς δεν πρόλαβα αλλά χαίρομαι που μαζεύτηκαν τόσα χρήματα για καλό σκοπό! Μπράβο στο HMWS και στον @mallios για την πρωτοβουλία. Ίσως να έχει νόημα να κάνουμε και δεύτερη κληρωτίδα??? Λέω εγώ τώρα....

Θα ακολουθήσουν και άλλα μπουκάλια με ίδιο ή και μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. 

@mallios μάλλον δεν έγινα αντιληπτός, θεωρώ ότι εφόσον κάποιος είναι μέλος του φόρουμ, μπορεί να δηλώσει και ο ίδιος, δεν το βρίσκω σωστό να γίνεται μέσω αντιπροσώπου. 

Επίσης, δήλωσα για όποιο νούμερο μείνει τελευταίο. Βλέπω ότι μου δόθηκαν 2 λαχνοί. Παραχωρω τον έναν στον @Stelios Per, όποιον θέλει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Celtic said:

Καλησπέρα. 

@mallios μάλλον δεν έγινα αντιληπτός, θεωρώ ότι εφόσον κάποιος είναι μέλος του φόρουμ, μπορεί να δηλώσει και ο ίδιος, δεν το βρίσκω σωστό να γίνεται μέσω αντιπροσώπου. 

Επίσης, δήλωσα για όποιο νούμερο μείνει τελευταίο. Βλέπω ότι μου δόθηκαν 2 λαχνοί. Παραχωρω τον έναν στον @Stelios Per, όποιον θέλει.

Χρήστο μου όλες οι προτάσεις που έγιναν στο νήμα αυτό, ήδη είναι υπό συζήτηση.

Ναι, ξαναδιαβάζοντας το νήμα βλέπω ότι είπες όποιο μείνει τελευταίο (κατάλαβα εγώ λάθος), οπότε ο @Stelios Per μπορεί (αφού έγραψε πρώτος) να επιλέξει έναν λαχνό, είτε το 30 είτε το 46. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...